Wpis z mikrobloga

2 dni temu poznałem pewnego interesującego człowieka. Ogólnie rozmawialiśmy na tematy wszelakie, czasem się kłóciliśmy (długa podróż, dużo rozmów, dużo tematów) ale zawsze koleś zachowywał dystansa. Przy okazji zeszliśmy na temat gier. Koleś lvl30, ja lvl28. I mówimy jak to było w kafejkach grane UT, Q3, CS1.5. Zeszliśmy na tematy związane z ESL, Carmaciem etc.
I tutaj koleś powiedział ciekawostkę związaną ze sceną #csgo w Polsce i w UE. Podobno f0rest z #nip jest POLAKIEM. Tylko wyemigrował do #szwecja jak miał około 10 lat i od tej pory się skurczybyk nie przyznaję do swoich polskich korzeni.
Pytanie czy to prawda mirki ??!!?? Ktoś coś wie więcej?!
#csgo #pytanie #counterstrike #csiwykop
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SklepMiesnyUJanusza: słuchaj, nie jest to moja teoria. w sumie nie jest to teoria. Jest to historia od kolesia który grał w cs'a od czasów przed 1.5. Generalnie powiedział nawet nazwisko f0resta polskie. Nie pamiętam dokładnie, nie chce też upubliczniać danych kolesia który to powiedział (jednakże mam go wśród znajomych na fb). Po prostu powiedział z sensem to i tamto na temat wczesnych lat kariery zawodowej f0resta i tego że zmienił
  • Odpowiedz