Wpis z mikrobloga

@XAIMEII: a jak to to się robi ?;) nie mów mi tylko,że z cudownego' pomysłu na..' bo chemii wpieprzać nie będę :D po prostu ryż, kapusta, mielone kulam jak kotlety i już? W sumie pomysł nie głupi ;) a jak zrobic do tego fajny sos pomidorowy ? ;) jakis patent ?
@XAIMEII: na pewno ją wykorzystam - fajny, szybki pomysł na smaczny obiad- o to chodzi! :) ok, dam znać,a jak nie dam to zobacz czy nie ma na stronie jakiegoś poczytnego szmatławca artykułu z głupim tytułem typu ' młoda dziewczyna zmarła bo zjadła nietypowego gołąbka' czy coś w ten deseń :D nie jestem tak kreatywna jak oni :D
@alkowstret: wiesz co, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wszystko to co wydaje się niemożliwe do spieprzenia - spieprzam :D jak gruby powinien być ten kawał sera? Jakiś konkretny ser nadaje się na to najlepiej? I chyba niedługo się to smaży?;)
@Krankola: Znaleźliśmy ciało młodej kobiety z Silesii najprawdopodobniej doszło do zatrucia pokarmowego po zjedzeniu niezidentyfikowanego obiektu ryżowo-podobnego. Jak się później okazało, dziewczyna była użytkowniczka wykopu o nicku 'Krankola', przeglądając jej profil mogliśmy natrafić na wpis, gdzie pyta co zrobić na obiad, wielu użytkowników podało swe propozycję, lecz można też było znaleźć interesujący wpis użytkownika 'XAIMEII' który zaproponował nietypową potrawę, czyżby to właśnie ona spowodowała śmierć dziewczyny? Więcej na stronie 93.
@XAIMEII: no,no! Nieźle! :D nie myślałeś żeby się u nich zatrudnić ?:D byłbyś w tym dobry :D te historie życiowe które oni poruszają- że, nie śpi bo coś trzyma, że zabił bo śmierdziały mu nogi,pisać o tym... super sprawa! :D sama bym chciała ale jak widzisz nie nadaje się :(