Wpis z mikrobloga

@jordanos: No pakiety #!$%@? z tego co pobieżnie rzuciłem okiem. Mnie osobiście interesują wyłącznie kanały sportowe i o ile się nie mylę to żeby je mieć muszę wydać ~100 zł i mieć ze 200 kanałów, których w życiu nie włączę...
@jordanos: No ale każe im ktoś podpisywać nową umowę?

PS. Żeby mieć sport, to wystarczy kupić silver - na 2 miechy jest za darmo c+ sport (reszta w cenie na stałe), po 2 miechach niestety nie wiem, ile się płaci, bo na ich gównianej stronie połowa regulaminów i cenników nie działa.
@szczepqs: po 2 miesiącach albo przechodzisz na pakiet wyżej albo Ci wyłączają sportowy kanał. Nikt ich nie zmusza do podpisywania, tylko ten ból dupy jest zrozumiały, bo miałeś umowę, w której wszystko Ci pasowało, a nagle Ci grzebią i zmieniają na gorsze...
@jordanos:

po 2 miesiącach albo przechodzisz na pakiet wyżej albo Ci wyłączają sportowy kanał.


Potrzebne źródło, bo na stronie nic takiego nie znalazłem.

ten ból dupy jest zrozumiały, bo miałeś umowę, w której wszystko Ci pasowało, a nagle Ci grzebią i zmieniają na gorsze...


No ale to ich kram, mogą zmieniać do woli. Ja rozumiem napisać, że to #!$%@?, ale jak patrzę na posty z facebooka, to przemawia przez nie pustka
@Ryu: No i to jest ból. Dlatego póki co zostanę przy Cyfrze + Online (z której na legalu korzystam bo moi rodzice u siebie mają C+ i za ich zgodą korzystam z ich danych abonenckich) i streamach :)