Wpis z mikrobloga

@Wight: najlepszego!
PS. Łączę się w bólu co do Wieśka, bo dostałem kiedyś klucz na pre-order i Wiesiek jest, a odpalić nie ma na czym :(
EDIT: W BULU znaczy się! Przepraszam za błąd!
@sharkslayer: Jakoś nigdy za summonerem nie przepadałem, zawsze szedłem w kości. Podobnie było z druidem albo elemental albo morf. Kiedyś zrobiłem na trującą novą. Ale już w 3 szaman summoner dla mnie na wypasie.

@misthunt3r: Wiesiek wymaga 6 GB Ram zastanawiam się ciągle nad upgradem do 8 bo tyle mój lapek jest w stanie obsłużyć. Tylko czy w tej sytuacji jest sens chyba nie bardzo. Myślałem, żeby jeszcze dozbierać kasy
@Wight: Najlepszego! :D Też dzisiaj wchodzę na 23 lvl.

U mnie na kompie przy 4 GB da radę grać, ale wszystkie inne programy trzeba powyłączać. Chyba ze 2 razy mi wyskoczyło, że jest za mało pamięci, a na liczniku już ponad 60 godzin i końca nie widać :D
@Wight: Według mnie tak. Oczywiście o ile reszta parametrów spełnia mniej więcej wymagania. Ja mam AMD Phenoma II X6, Gigabyte'a GTX'a 560 i Windows 7. Chodzi w full hd na minimalnych. Wiadomo, do ideału sporo brakuje, np. przy deszczu w Novigradzie jest tak sobie i czasami się dłużej jakieś fragmenty mapy wczytają, ale przynajmniej dla mnie nie psuje ogólnego odbioru i idzie naprawdę komfortowo pograć.