Wpis z mikrobloga

Zobaczę jeszce raz kogoś z tęczowym logiem - automatycznie usuwam ze znajomych ... Patologia .... Rzad USA ustanawia prawa na które mamy się zgadzać i potakiwać ... Ludzie włączcie myślenie... To jest poza normalnym stanem w jakim zostaliśmy stworzeni... PRZECIWKO ZBOCZENIU i LGBT!!!!!!! Jeszcze chwila a rząd zdecyduje że mamy obchodzic ramadan bo tak należy, żeby sie nikt przypadkiem nie obraził...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Dajmy ludziom z is mordować dalej , bez żadnego ludzkiego współczucia ... Jest kwestią czasu aż zamachy obejmą nasze miejsca zamieszkania ... Jeżeli tak ma wyglądać Europa to naprawdę mam nadzieje ze szybko stad zniknę... Jest nie do przyjęcia taki stan rzeczy ludzie ! Zeby pozwalać na bezkarne masowe mordy ! Nie żyjemy w średniowieczu i każdy normalny rząd powinien zareagować . Dlaczego mamy pozwalać sobie na kalifat w Europie ??? Każdy
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@? rząd wsadzi cię za niezapłacenie podatku do paki a jakiś #!$%@? muslim za gwałt czy pobicie , przez to ze cała familia żyje tu od pokoleń nie zostanie osadzony bo nie przystoi
  • Odpowiedz
  • 0
@zgredinho: człowieku zastanów sie co piszesz ... 1985 i wiem w jakim systemie żyję. Mieszkam w dużym mieście w DE i boje sie o moja rodzine która może paść ofiara ataków terrorystycznych .., wiec zamknij lepiej trepa i #!$%@? do spania bo zaraz mama zgasi światło ...,
  • Odpowiedz
@Jendryn: tak. internetowy troll to ktoś kto nabija się/denerwuje ludzi w internecie oczywiście. i jedną z opcji jest pisanie kontrowersyjnych opinii. ale mogę się mylić więc dlaczego wrzucasz homo i isis do jednego worka?
  • Odpowiedz
  • 0
Przez to ze powiązanie chorych zasad islamu i chorych praw na które zgadza sie najpotężniejszy rząd świata jest praktycznie tym samym ... Jak można pozwalać na propagowanie homo w kraju który nigdy nie był pionierem LGTB?Jak mozna pozwalać na mordowanie za pochodzenie ??? Jak mozna krzyżować za zjedzenie bułki w czasie ramadanu ? #!$%@? nie łącze tu obu spraw , tylko wymieniam co mi nie odpowiada w tym #!$%@? świecie
  • Odpowiedz
@Jendryn: to że nie jesteś pionierem to nie znaczy że nie możesz się na coś zgodzić. słuchaj żeby nie było wątpliwości, mój punkt widzenia: homoseksualiści mi nie przeszkadzają, przywileje jakie płyną z zawarcia związku małżeńskiego im się przydadzą. też uważam że homoseksualizm to pewien rodzaj choroby (choroba - stan inny niż normalny) jednak nie jest ona groźna dla innych. nie popieram natomiast homopropagandy i pedałów z #!$%@? na czole w
  • Odpowiedz
  • 0
@Jendryn: bardziej cie dupa boli niz tych pedalow chyba xd


@Matipiotr: no comment... Brakuje mi słów na takie bzdurne odpowiedzi . Jeżeli homo jest dla ciebie czymś normalnym to powodzenia ... Dla mnie nie ma w tym nic naturalnego , ponieważ małżeństwo to mężczyzna i kobieta . Tak zostało ustalone i dziwnym trafem większość populacji świata sie z tym zgadza ... Obojętnie w co wierzą... Wiec nie zawracaj
  • Odpowiedz