Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam w planach swój pierwszy zakup na #aliexpress . Wybrałem już sobie zegarek, marynarkę i słuchawki. Wszystkie za groszę, więc w razie doliczenia Vatu nie będę płakał. Mam jednak pytanie co do płatności w przypadku wielu przedmiotów od wielu sprzedawców. Muszę płacić pojedynczo czy jeden raz za cały koszyk?
Najlepiej kartą pre-paid tak? Jest coś o czym możecie mnie ostrzec, że się tak wyrażę?
#zakupy
  • 12
@catt: @Papasanbaba: Przelew jest najbezpieczniejszym sposobem , ale drogim, możesz taniej karta, jak masz głowę na karku.
miesiąc temu, na wykopie kilkanaście osób sie przyznało że im ktoś konta okrada, czasem bank to wykrywał i dzwonił do ludzi. W polsce rocznie 1.3 miliona kart jest zastrzegane, nie słuchaj takich podpowiadaczy którzy mówia że nikomu nigdy nic się nie przydarzyło. http://aliexpress.telchina.pl/placic-aliexpress/ Przeczytaj zanim będzie za późno.
@Wojti99:
@graziacz76: @Wojti99: Ja płace kartą na której mam spore środki, nigdy nic się nie działo. Ale i tak nie polecam płacić główną kartą z bardziej prostej przyczyny - pewnie jest w złotówkach, więc mało opłacalne, lepiej mieć kartę w USD i tak płacić. Co nie zmienia faktu że jak ktoś chce jednorazowo coś zakupić to może użyć i polskiej w pln tej którą płaci w sklepach, kompletnie nic się nie