Wpis z mikrobloga

@Adrastos: Szariat to dziwne prawo, ale powinniśmy je respektować w imię tolerancji. A co do ucięcia głowy to by się nie bał. Pokażę wszystkie swoje zakopy z antyislamskich znalezisk i przerobię się na muslima. No i będę wskazywał gdzie ukrywają się polscy patrioci.
@Adrastos: tu masz rację, też nie lubię pedałów #!$%@?ących #!$%@? na paradach. Wszędzie są żenujące skrajności, ale sama idea jest dobra - bo dlaczego 2 kochających się facetów nie może być w prawnym związku i korzystać z przywilejów zarezerwowanych tylko dla hetero? Np. informacja o stanie zdrowia, wspólny majątek - i pewnie wiele innych.
@windows8: Oczywiście - w tym przypadku się zgadzam żeby osoby w związku homo mogły mieć dostęp do wspólnego majątku czy stanu zdrowia. Ale na Boga, podnoszenie rabanu, że wszyscy nietolerancyjni bo nie pochwalają parad w katolickim kraju? No śmiechłem trochę. Skoro mamy demokrację to dlaczego mniejszość narzuca wolę większości? Przykład -> ciapaki w UK chcą sharia.
@windows8:

Tak? Większy ból dupy i toczenie pijany mają lewacy jak napiszesz coś w stylu "homoseksualizm to choroba", albo pod tym obrazkiem "chłopak dziewczyna normalna rodzina"

a ja nie jestem lewakiem. Z obrazka chłopak i dziewczyna normalna rodzina śmiechłem i scrollowałem dalej, więc nie wiem o co chodzi.


@windows8:

Zrozumiałem to tak, że ty nie miałeś bólu dupy o obrazek, jakbym ja sugerował tobie, że miałeś.