Wpis z mikrobloga

  • 1
@Tiazz: bezsensu, lepiej pochodzic na treningi lucznicze z wypozyczaniem sprzetu i po paru miesiacach wybrac luk np bloczek lub tradycyjny badz pozadny sportowt, uzywki niewiele drozsze a z polarisa dostrzelisz max 30m i to lobem
  • Odpowiedz
@kaczor: A orientujesz się jak to wygląda cenowo razem z wypożyczeniem? Bo ten Samick kosztuje gdzieś 300 zł, a później i tak bym zmieniał na Hoyta lub PSE bloczkowego.
  • Odpowiedz
@Tiazz: Jeśli jesteś pewien, że będziesz przechodził na bloczek, to zdecydowanie lepiej poćwiczyć najpierw gdzieś, gdzie mają sprzęt. Chodzę na zajęcia od roku (z przerwami) do klubu, w którym całość - trening + sprzęt 1,5 h w tygodniu za 50PLNów miesięcznie. Ale nie wiem, czy taka jest ogólnopolska norma ;]
Sama zastanawiałam się, miałam kupić sobie sportowy (klasyczny) typu Samic Polaris / SF Optimo względnie coś trochę lepszego, ale ostatecznie teraz
  • Odpowiedz
@Ainulindale: Szukałem w internecie takich ofert, ale jedyne co znalazłem to we Wrocławiu do którego mam jakieś 300 kilometrów. Może uda mi się znaleźć jakąś strzelnicę gdzie będę mógł postrzelać z łuku pod okiem instruktora. Łuki bloczkowe bardziej mnie kręcą, ale wiem że nie ma co się wcześniej porywać bez strzelania z tradycyjnego.
  • Odpowiedz
@Tiazz: ... z klasycznego. Tradycyjny, to Twoja Kaya ;]
Na Twoim miejscu wrzucałabym pod hasłem klub łuczniczy i podobne. Ja w ten sposób znalazłam gniazdo pasjonatów, którzy nie tylko się znają, ale i kochają to, co robią ;]
  • Odpowiedz
@Ainulindale: O przepraszam, pomyłeczka ;d No tam jeden znalazłem, ale to już bym musiał mieć własny sprzęt więc chyba prędzej czy później będę musiał kupić tego klasyka.
  • Odpowiedz