Wpis z mikrobloga

@kreemik: spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jestem ciekaw, bardzo długo się zastanawiałem... przeszukałem cały internet w poszukiwaniu LG G Watch R który jednak jest sprzętowo sporo lepszy od 360-tki jednakże nigdzie nie udało mi się go dorwać, nie mówiąc już o tym że potrzebuję sobie go wziąć na fakturę (ot, zawsze ciut taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) )... a że sam napaliłem
@kreemik: działanie bardzo spoko, mimo że to w miarę czysty system, bez uzupełnionych cache, chodzi bardzo przyjemnie i nie czuć że pod estetyczną obudową tkwi archaiczny chip ( ͡° ͜ʖ ͡°) na flat tire kompletnie nie zwraca się uwagi, przeszkadza jedynie na niektórych tarczach (analogowych) które są przycinane w dość niemiły sposób. Największą wadą jaką do tej pory zauważyłem, to bateria... fakt, cały czas się nim bawiłem,
@kreemik: zobaczymy czy uda się wytrzymać jeden dzień na baterii, jeśli tak, to jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprzęt może mniej przydatny niż gadżeciarski, i tą funkcję spełnia ponad przeciętnie, mina ludzi przy kasie gdy Ty odpisujesz komuś rysując emoji OK, po czym zegarek staje się zegarkiem - bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Irytuje jeszcze brak polskiego, o ile odbierając SMS możesz
@kreemik: porównywalna z telefonem, czyli responsywność wysoce zależna od głośności otoczenia, odległości od odbiornika, itp :) w każdym razie, dla porównania, trzymając ręce na kierownicy nie wyłapuje, trzeba tak 15-20 cm od ust trzymać (ale fakt faktem, mam dość głośne i stare auto, taka anegdotka, ten zegarek jest więcej wart od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@kreemik: po pierwszym dniu wyłączyła się już o 17... w domu zauważyłem że ta bateria faktycznie się kalibrowała, bo progres ładowania stał na 95% przez kilkanaście minut, sądzę że dzisiaj wynik będzie lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z nowości, bardzo fajnie działają nowe polecenia w Google Now w stylu: obudź mnie o 12, ustaw budzik na 16 jutro, przypomnij mi w domu zapakuj cośtam do torby itp.
@kreemik: pozytywnie, w momencie w którym bateria w środę się rozładowała, wczoraj miała jeszcze 35% co pozwoliło żeby o godzinie 19 zegarek miał jeszcze siłę żeby podziałać do okolic północy (wg. estymacji aplikacji wear). Także faktycznie system poznaje z czasem pojemność baterii, i teraz powinno być tylko lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie, ten produkt otrzymuje znak jakości Janusza Programowania, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡