Wpis z mikrobloga

Bardzo żałuję, że mój były zna tyle faktów z mojego życia, że tyle o mnie wie. Ktoś kto teraz nic dla mnie nie znaczy, kto po rozstaniu urządzał mi #!$%@? akcje zna prawie wszystkie moje sekrety.
I tak myślę, że nie opłaca się zbyt wiele mówić, nikomu. Niektóre rzeczy lepiej zostawic tylko i wyłącznie dla siebie.

Tak sądzę.

#zwiazki #przemysleniazdupy
  • 36
@TOP___BK: rzygam tym co mi leży regularnie na mirko, to już pomaga, serio. Nie lubię stękać na takie tematy ludziom, tutaj jak ktoś mnie nie lubi za te moje żale to czarny lista, tu na miejscu, wśród znajomych nikt mi nie powie "zamknij się, nie chce tego słuchać" a ja nie lubię się narzucać i nie chce się zastanawiać co ktoś myśli po takich żalach.
@worldmaster: na obecnego niebieskiego nie patrzę a kategoriach "przyszły ex", ale z pewnością już drugi raz sobie tego nie zrobię, lepiej czasem pomilczeć niż mówić zbyt wiele jednak, nawet gdybyśmy mieli zawsze być razem.
@PompkaNaSwiat:.dlatego się zbyt wiele nie żale ;) wole ponarzekać tutaj a z większością znajomych relacje mam takie, żeby napis się piwa, potańczyć, bawić się i do domu, iść na kawę, plotki.

Są chyba 3 osoby z którymi mogę pogadać o rzeczach ważnych.
@Lim3: Jakkolwiek niekomfortowa jest to sytuacja i jak bardzo dziwne jest uczucie, że ktoś kto był najważniejszy na świecie teraz jest obcy - cieszę się, że nie rozsyłałam nigdy nikomu rozbieranych fot :D Sekrety zostaną w głowie a o ile bardziej na psychice musi zalegać świadomość, że jakiś dupek ma twoje nagie zdjęcia i cholera wie czy mu nie odwali i komuś ich nie zacznie pokazywać. Słowa to tylko słowa, nawet
@worldmaster: jesteśmy razem już 3 lata a ja wciąż mam problemy i on to wie w sumie, bo ciężko nie zauważyć, np ale jakoś do przodu.
@Nightshade: wolałabym juz foty niż świadomość tego, że teraz każdy mógłby usłyszeć "ale ona była #!$%@? bo costam", "powiem ci ze zrobiła kiedyś coś takiego i takiego".
@Fabren: no i o tym mówię, niestety coś w ten deseń mnie spotkało.
jesteśmy razem już 3 lata a ja wciąż mam problemy i on to wie w sumie, bo ciężko nie zauważyć, np ale jakoś do przodu.

@Lim3: Niefajnie. Musi być wyjątkowo wyrozumiały. Szacun dla gościa za wytrwałość.
@Lim3: moich sekretów nie zna nikt. I nikt nie pozna. Nikt nie wie jak się czuję w rzeczywistości, tworzę pozory. Dobrze mi z tym.
@Jade: To samo u mnie - na dodatek mówię innym dużo o sobie, więc myślą że mnie znają. Mogą wiedzieć na co choruję, na kim mi zależy, ale tego co mam w tak bardzo głęboko w głowie nikt się nie dowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

najmądrzejszy cytat jaki przeczytałem kiedykolwiek na wypoku:

Jedną z najważniejszych rzeczy jakiej się nauczyłem w czasie rozeznania było to, że znaczna większość
@Lim3: czyli chyba niezbyt ufasz/ufałaś byłemu, ja o byłych nie mówię wcale, a jak już muszę to nie negatywnie, ktoś mi w zaufaniu coś powiedział to musiałbym być skończonym #!$%@? żeby to rozpowiadać.
@Lim3: To był skrót, ale typowe dla typiar przecież. Ja tam od groma takich znam, co to powłaziły tuzinowi do łóżka w nadziei na miłość, a potem im wszystko o sobie gadały :D. Ostatnio się za młodsze zabrałem i ja #!$%@? to samo haha, ogar fest a potem płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°) smieszne ile takie 20tki potrafia juz facetow zaliczyc i sie przed nimi otworzyc w