Wpis z mikrobloga

­> 1938: August Landmesser trafia do więzienia, ponieważ państwo niemieckie uznawało jego związek z osobą, którą kochał, za coś złego
­> 2015: prawica używa jego zdjęcia, bo ma buldupy, że państwo amerykańskie nie będzie dyskryminowało osób LGBT na tle związków z osobami, które kochają.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
Songbird - ­> 1938: August Landmesser trafia do więzienia, ponieważ państwo niemiecki...

źródło: comment_xSZM4liMuaDn3MXEHIesamUftsGwvz8J.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pijanstwo: już w ogóle abstrahując od faktu, że samo zdjęcie ma pokazać pewną postawę społeczną wobec tego co się dzieje i równie dobrze mógłby być na nim nawet Biedroń, sens byłby ten sam.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: A ja bym zbastował z szafowaniem tym zdjęciem na prawo i lewo. Facet zginął broniąc swoich racji i wolności, a tu jakieś gimboprawaki robią z niego sztandar, na którym kolo być może nie chciałby być. Przydałoby się trochę szacunku.
  • Odpowiedz
Ale jak idiotyczne? Zabrania państwo związku dwóm dorosłym, odpowiedzialnym za siebie osobom? Zabrania. Analogia prawidłowa.


@pijanstwo: Homoseksualizmu naziści też zabraniali, prawacy są jemu przeciwni, wszystko się zgadza.

tu jakieś gimboprawaki robią z niego sztandar, na którym kolo być może nie chciałby być.


@pijanstwo: xD A może by chciał?
  • Odpowiedz
xD A może by chciał?


@Adams_GA: Argument najwyższych lotów. Czekałem na niego, bo wykazujesz nim braki w rozumowaniu.
Dopóki nie wiemy, co by chciał, to nie robimy z niego sztandarów. Logiczne, nie?

Homoseksualizmu naziści też zabraniali, prawacy są jemu przeciwni, wszystko
  • Odpowiedz
@Songbird: Ach te oświecone lewaki, poza tym że nie znałem historii jakiegoś niemca nie wiedziałem też że przed legalizacją ślubów homo do domów pedałów wpadała policja i strzelali to tego co miał łoniaki w gardle lub w dupie. Dobrze że Ameryka powiedziała temu - nie! Związek =/= ślub, a jak homosie chcą dzieci to niech sobie zrobią. Nie ma i nie było nigdy żadnej dyskryminacji. Czemu każdy filmik pedała z
  • Odpowiedz
Argument najwyższych lotów. Czekałem na niego, bo wykazujesz nim braki w rozumowaniu.

Dopóki nie wiemy, co by chciał, to nie robimy z niego sztandarów. Logiczne, nie?


@pijanstwo: kisnę z Ciebie coraz bardziej. Pójdę go zapytać. Żeby jakiś lewak nie mówił że jakiś Bogu ducha winny nazista jest na obrazku w internecie (w ogóle naziści nie lubili homoseksualistów, myślę że by chciał).
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Jacy my? Ja jestem prawakiem, ale prawakiem z rozumem i skoro nie znam czyjegoś stanowiska w danej sprawie, to go nie wykorzystuję. Ty jakoś przyswoić sobie tej zasady nie umiesz.
  • Odpowiedz