Wpis z mikrobloga

@92Gruszka: jak dla mnie samą patologią już jest, że dwóch facetów się kocha i adoptują dziecko. nie wiem dlaczego w tej sprawie ejst takie poruszenie, jakby nie było ważniejszych spraw
  • Odpowiedz
@92Gruszka: poczytaj ten wpis i moje odpowiedzi na dziesiątki gównopytań homofilii. link para homoseksualna nie jest naturalną parą w ogóle, ale niech sobie robią co chcą. Nie mogę się jednak zgodzić, żeby takim ludziom dawać dziecko do wychowania bo para homoseksualna nie jest normalna i koniec. Urojony definicjami? Ty uznajesz wszystko co homo za normalne, fajne i nowoczesne. Raczę poczytać sobie definicję zobaczysz, że para homoseksualna to idealny przykład rodziny patologicznej.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: to nie jest kwestia lewej czy prawej strony. po obu stronach są ludzie, którym to wisi i którym nie. samo w sobie homo mi zwisa, niech się biorą śluby jak chcą, w dupie to mam co i gdzie sobie wkładają. byli, są i będą ich sprawa, ale ta cała kampania homo po prostu mnie #!$%@? równości czy jak to oni nazywają mnie #!$%@?. no dobrze sąd w us wydał takie
  • Odpowiedz
@FLAC: piecze dupa czo?

@bigdabro:
@NapoleonV: widzicie. Napoleon przedstawił tylko z pozytywnej strony rodzinę hetero. Ja zapytałem o co z patologicznymi i czy uważa że normalna homoseksualna rodzina jest gorsza od niej. Nie dostałem odpowiedzi. Nie neguje tego że w obu przypadkach są patologie. Chcę byś mi odpowiedział na to pytanie zadane na początku. No i drugie pytanie czemu taka rodzina homoseksualna nie jest normalna według was. Też na
  • Odpowiedz
@FLAC:
Imolikujesz mi bycie pedałem tylko dlatego, że niemam twoich poglądów?
Coraz bardziej utwierszasz mnie w przekonaniu, że ta polska, elitarna, wykształcona (xD) prawica to mentalne małpy.
  • Odpowiedz
@FLAC: Lewactwo za wszelką cenę chce sprawić żeby każdy zgadzał się ich zdaniem i nie ma zgody na brak zgody. To jest kretyńskie... Nie ma co rozmawiać z chorymi ludźmi wymagających tolerancji gdzie sami jej nie mają. HIPOKRYZJA...
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Myślę, że jesteś takim lewakiem jakiego szukałem i będziesz mi w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: Na jakiej podstawie uważasz, że pary homoseksualne powinny mieć takie sama prawa jak heteroseksualne? Przecież para hetero ma więcej zalet więc skąd ta obsesja równości?
  • Odpowiedz