Wpis z mikrobloga

@grabarzchaosu_pl: to czym spamujesz ten tag nadaje się do cytatów, cytatówwielkichludzi, rozkmin, psyhcho rozkmin, filozofii i pokrewnych etc. Spróbuj tak poświrować na przykład w programowaniu itp.
Podobają mi się niektóre z tych cytatów i co z tego? Dobrze że się udaje jeszcze zachować porządek w niektórych specjalistycznych tagach. Fajnie by było zachować również tu.
Jeśli wybrałeś sobie tę metodę na reklamowanie swojej strony a tak to wygląda to usuń konto reklamowy
@grabarzchaosu_pl: nie ma problemu, pozdrawiam serdecznie. Dodatkowo taki mi pomysł wpadł. Co ja bym robił w twojej sytuacji. Obserwuję tag grafika. Udzielam się tam i pomagam jeśli mogę czy mam ochotę. Jeśli bym miał swoją stronę etc. Po prostu rozdzieliłbym aktywność na tagi. W jednym tagu bym pomagał lub wrzucał dobre treści w innych dawał obrazki cieszące oko zwiększające zapamiętywalność etc. Z resztą tak niektórzy robią co skutkuje tym że mają
@axis_mundi: Dobrze prawisz, bo to głownie chodzi, żeby swój ze swoim się komunikował a na wykopie jest słabo, przynajmniej nie tego oczekuje od serwisu na którym siedzę codziennie.

Dobre tagi to podstawa no i jakość, ale im szybciej popełnia się błędy tym szybciej rozumie się co robić