Wpis z mikrobloga

PROTIP DLA WSZYSTKICH INWESTORÓW

Nie kupujcie Bitcoina bo cena załamie się na 100%. Wystarczy spojrzeć na dane historyczne. Cały czas powtarza się to samo, czyli cena rośnie i następuje załamanie kursu i traci kilkadziesiąt procent. Ludzie powinni uczyć się na błędach.

#coinformacje <-wszystko o kryptowalutach

tyskieponadwszystkie - PROTIP DLA WSZYSTKICH INWESTORÓW

Nie kupujcie Bitcoina bo c...
  • 17
  • Odpowiedz
@tyskieponadwszystkie:

PROTIP DLA WSZYSTKICH INWESTORÓW

Nie kupujcie samochodu bo cena załamie się na 100%. Wystarczy spojrzeć na dane historyczne. Cały czas powtarza się to samo, czyli wychodzi nowy model, mija czas i traci kilkadziesiąt procent. Ludzie powinni uczyć się na błędach.
  • Odpowiedz
@pawlo74 masz pretensję, że jestem nieuprzejmy. A tu mi taki burak wyjeżdża "jesteś kretynem" na dzień dobry. Ani siema, ani nara, tylko "jesteś kretynem". Chamstwo i drobnomieszczaństwo!
  • Odpowiedz
@wyc: @muchcoin: @Pipcieo: @tyskieponadwszystkie: A ja nie wiem czy taki Crash. Z waluta jest troche jak z Bogiem, jak w niego wierzysz to ma dla ciebie jakas wartosc, a jak nie, to masz to w nosie. BTC ma ta zalete ze nie mozna nim manipuowac(procz operacji rynkowych i jest to problem plynnosci), poza tym moze pretendowac do innych cech dobrej waluty:

1. Uzytecznosc i Wartosc - wciaz mozna
  • Odpowiedz
@muchcoin: Po nicku mozna to wywnioskowac. Osobiscie rowniez podoba mi sie pomysl, choc moj optymizm jest ograniczony. BTC trudno sie przebic bo rzady panstw bardzo korzystaja na kontroli dystrybucji pieniadza i szybko z tego nie zrezygnuja. Temat BTC jest interesujacy ale dziwnie sie czuje jak widze taki hate, zamiast rozsadnej dyskusji. Chyba robie sie za stary na Wykop, czas na #usunkonto
  • Odpowiedz
@Bajo121: dobra, nie bądź taki stary. Z mojej obserwacji wynika że okolice 40-stki to na tagu to blisko do średniej.
Co do kontroli państwa nad dystrybucją pieniądza - też tak uważałem. Ale zobacz co narobił internet i telefony komórkowe na prepaid, strefa Schengen. Kiedyś były kontrole graniczne, nasłuch na liniach telefonicznych. Rządy lubujące się w kontroli niechętnie, ale musiały pogodzić się z pogorszeniem swojej sytuacji. Podobnie będzie z bitcoinem, zamiast walki
  • Odpowiedz
@Pipcieo: To o czym powiedzialas to jeszcze nie taki straszny wariant. Osobiscie uwarzam ze rzady sa do tego stopnia zdeprawowanymi organizmami ze ostatecznie wykorzystaja technologie blockchain przeciwko ludziom. Otoz mysle ze w koncu nadejdzie czas na glebokie zmiany walutowe, i widze dwa rozwiazania
1. Standard zlota, ale to rozwiazanie dla rzadow jest najgorsze bo zostana pozbawione mozliwosci kreacji pieniadza, chyba ze posiada potezne umiejetnosci alchemiczne.
2. Narodowa waluta oparta na technologi
  • Odpowiedz