Wpis z mikrobloga

Podczas ostatniej promocji kupiłem sobie drugie konto i stwierdziłem, że warto byłoby się wybrać do mitycznego świata silverów, pooglądać ich w środowisku naturalnym, wszystko nagrać i skleić z tego potężny materiał popularnonaukowy "z kamerą wśród silverów" XD

Od dziś co mecz będę publikował urywki tej soczystej rozgrywki dającej raka, wraz z komentarzem i potworną ilością ruskich dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do obserwowania tagu #smerfujzjbfc
#csgo
JBFC - Podczas ostatniej promocji kupiłem sobie drugie konto i stwierdziłem, że warto...
  • 21
  • Odpowiedz
@stefanwas: jestem w trakcie. Na 5 meczy 3 razy kick, 1 przegrana, 1 remis. Idzie ciężko, ale im niżej schodzę tym bardziej widzę, że warto XD
  • Odpowiedz
@epll: rzuca mnie na takie rangi, że grając na padzie z xboxa bez możliwości popatrzenia w górę/dół jestem w środku tabeli XD
  • Odpowiedz
@JBFC: Przez całą moją karierę grania w różne gry (od CoD1, przez Q3 do CS 1.6), a przez lata jakoś miałem takie szczęście, że nigdy z Rosjanami nie grałem. Mam pytanie. Oni serio są tacy #!$%@?ący?
  • Odpowiedz
ruskie to najgorsze gówna ever XD

@JBFC: Jak grałem w CoD 1 klanowo to za najgorszych uchodzili gracze z Izraela, bo nagminnie czitowali, a że mieli chody na clan base to im to jakimś cudem zawsze przechodziło. Doszło do momentu w którym nikt nie chciał z nimi grać.

Co do zachowania na serwerze, to ponurą sławę mieli polscy gracze, jednak z opisów wnioskuję, że dzieciarnia grająca na neostradzie w tamtych
  • Odpowiedz