Wpis z mikrobloga

Wyobrazcie sobie, ze po tym sezonie w europie CW pewnie uwolni Freeza, GMB wyglada raczej rozczarowujaco, wiec jest szansa, ze Cabochard bedzie chcial zmienic team. Jest mozliwy scenariusz, w ktorym powstanie team wygladajacy w ten sposob:
Top: Cabochard
Jungle: Jankos
Mid: nuckeduck/Betsy
Adc: Freeze/Forgiven
Support: Vander

Bylby to team oparty na toplanerze i adc, w ktorym midlaner odgrywalby bardziej supportujaca role.
#leagueoflegends #lcs
  • 13


@nivixi: na topie będzie grał Arin1 prawdopodobnie, junglera znamy, Freeze nie odejdzie z CW, bo jest w stanie pokarać, a na supporcie będzie pewnie ktoś z soloq, jeszcze mogliby #!$%@?ć Sorena, ale na pewnie nie za Betsiego, bo grają na tym samym poziomie ;p
@zarowix: Nie rozumiem dlaczego uwazasz, ze Freeze nie odejdzie z CW? Ja jestem prawie pewien, ze po sezonie bedzie gral gdzie indziej. CW sie praktycznie rozpadlo, a on moze grac na najwyzszym poziomie.
@zarowix: Jezeli otrzyma oferte od dobrego teamu to jestem wiecej niz pewny, ze ja zaakceptuje. Poza tym z tymi zmianami, ktore sie teraz dzieja CW moze skonczyc wylatujac z LCS, a Freeze w challengerze to bylaby straszne marnowanie potencjalu.
@nivixi: Oprócz ROC i FNC nie ma organizacji, która oferuje więcej w LCSEU, może jeszcze OG, chociaż nie mam informacji jaki tam jest hajsik, jestem pewien, że CW nie odpadnie z LCS po tych zmianach jakie teraz wejdą, bo będę mieli po prostu za dobry skład, a jeśli będę musieli grać relegację to się obronią, bo kto ich powstrzyma? OC? EXH? Jedynie DIG.EU może zrobić mały problem. Freeze nie dostanie lepszej