Wpis z mikrobloga

#!$%@?, narzekałem, że pada w #holandia, bo gorzej się pracuje przy sadzeniu pory, dzisiaj słońce przygrzało i już mam rękę przypieczoną. Ile ja bym dał by była jesienna pogoda znów :(
Jak kogoś ciekawi, to zarabiam po 50 euro dziennie, mógłbym więcej, ale nie chce mi się. Dla porównania podam, że najlepszy pracownik wyciąga dziennie 100 euro, więc z tego co wiem w 10 dni zarobił coś około 1100 euro, a roboty jest jeszcze na dwa tygodnie.
#hacerzagranico
  • 6
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Nie stała, to jest tymczasowa, że tak powiem. U niego pracuje kto chce, przychodzi o której chce i tyle ile zrobi tyle hajsu dostanie. Są tacy co u niego zostają na cały rok, ale to są jego zaufani pracownicy i tylko, gdy ma szparagi do zebrania czy porę do sadzenia, to wtedy "zatrudnia" pracowników by sobie dorobili. Ja jestem tutaj jeszcze do końca nastepnego tygodnia, bo muszę w Polsce
  • Odpowiedz
@hacerking: napisz maila jeszcze dziś ze chcesz się wyrejestrowac z dniem wczorajszym. Jutro zadzwoń do nic i powiedz ze wysłałeś prośbę o wyrejestrowanie droga mailową.
Napisz ze że na własną prośbę. Podaj swoje dane pesel etc. Najlepiej z maila z imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz