Wpis z mikrobloga

Ja jestem ciekawy czy dzisiejszy Draft powiąże się z bardzo ciekawym w tym roku wolnym rynkiem zawodników. Takie Portland może się okazać, że albo czyści salary pod podpisanie Aldridge'a i Mathewsa albo szykuje się na lekką przebudowę. Do tego Monta zrezygnował ze swojej opcji. Same picki nie interesują mnie tak bardzo, bo połowa odpadnie po kontuzjach, 1/4 nie zagra nic po im trenerzy nie dadzą, a tylko z 3-5 z drugiej dziesiątki
@kosteq64: śmiałem się że 76ers jako jedyne zdążyło obejrzeć Mudiaya w akcji jeszcze w listopadzie. Już wiedzieli jaki mają cel na sezon, bezczelne tankowanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@appylan: Dziwi mnie to, że Mudiay aż tak zjechał w mockach. Rok temu można było znaleźć go w top2 bez problemu, a czasami nawet top1, a teraz nawet na 8miejsce niektórzy go dają
@appylan: No tak, wiadomo, że kontuzja i przez to trochę spadł, chociaż ja myślę że większy wpływ na ten spadek mają same Chiny. Gdyby grał w NCAA to byłby chyba wyżej, nawet mimo kontuzji
@kosteq64: wybrał pieniążki chińskie ( ͜͡ʖ ͡€), jeśli się sprawdzi w NBA to myślę że będzie nowy trend w koszykówce żeby omijać "biedę" w NCAA i już zarabiać w Chinach.
@appylan: Tam były względy rodzinne, ciężka sytuacja, a wiadomo NCAA to niezła #!$%@? dla graczy, bo miliony tam lecą, a oni nie dostają ani grosza. Nie dziwię mu się, że wyjechał, skoro taka była potrzeba :)

@hogus_pogus: Też tak myślę, low risk - high reward z pickiem poniżej 4.
@mr_piernik: @hogus_pogus: Niedawno, a dzisiaj sporo zaczęło się pojawiać plotek, że Lakers wolą D'Angelo (btw to mój ulubiony zawodnik w tym drafcie) i go wybiorą, a ja coś czuje, że tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam z niecierpliwością na dzisiejszą noc ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JahMuffin: Justin Anderson byłby spoko jako wybór w okolicach 20-25, na #14 Thunder imo jest
@TureckiKebab: W sytuacji Thunder wybrałbym go nawet w #10. Obrona Thunder między 4-5 prezentuje się, nie oszukujmy się, cienko. Chłop może być fajnym zmiennym na tych pozycjach. Payne spowoduje tylko kolejny natłok na pozycjach 1/2...
@JahMuffin: Mudiay może być drugim Wallem/Westbrookiem, a może też być drugim Dante Exumem, który też pykał na drugim końcu świata i miał być znakomity a jak na razie jest po prostu beznadziejny. Moim zdaniem pewne jest, że Towns pójdzie z jedynką, a potem mogą się dziać różne rzeczy - jak Lakers nie przechwycą Cousinsa to mogą wybrać np. Russella, bo Okafor średnio pasuje do Randle'a.