Wpis z mikrobloga

@DarkSerge: @ZwyklyMarcin: problem jest taki, ze starzy gracze sa urazeni, ze wydali troche kasy na dodatki a tu sie okazuje ze sam dodatek nowy to 40 dolcow a wersja przygotowana dla nowych graczy, ktorzy dopiero zaczna grac w destiny zawiera wszystkie dodatki plus nowy za 60 dolcow, czyli starzy gracze sa warci 20 dolcow :D
@DarkSerge: zobaczyłem nowe tańce i od razu kupiłem w preorderze!
Tak na serio to cena dodatku w porównaniu do treści to jakiś straszny żart, a ten wywiad jest chyba najbardziej żałosny wywiadem w historii gier komputerowych.
@wlochatyjoe: jeszcze jakby nie dodawali tych dodatków poprzednich to może bym zrozumiał, jakby było przynajmniej 1/2 tyle misji fabularnych co w podstawce, a tak to na maksa dziwne, następne będą mikroplatności :)
@wlochatyjoe: jprd... pasuje po dwóch odpoiwedziach. To jest szczyt markietingu sprzedać edycje kolekcjonerską z season passem za wkit siana i później wydać nową edycję kolekcjonerską z dodatkami które były w season passie poprzednim xd lol
@wlochatyjoe: lvl cap do 50 podobno, podstawowy o 10 plus 15 misji strajkow nowa rasa ogromny rajd, ja nie widze, zeby tu bylo 1/5 contentu :D ale po co ta klotnia i tak tego nie kupicie? ja na pewno nie bede prosil jak ostatnio bo gowno z tego wyszlo