Wpis z mikrobloga

@M3L8ORP: tylko czekać na CDADownloader. Tylko w sumie to sztuka dla sztuki. Od pobierania jest torrent a zaletą CDA był brak bałaganu na dysku i możliwość oglądania natychmiast.
jakies cioty się pruja jak #!$%@? na krajowej


@M3L8ORP: Sorry kolego, ale Twój problem polega na tym że nie chcesz przyznać, ale waga tego odkrycia jest porównywalna do "Adblock blokuje reklamy na stronach, wiedzieliście?"

Na przyszłość polecam zapoznać się z dodatkami do przeglądarek wspomagającymi ściąganie bo działają na 90% wszelkiej maści materiałów i nie trzeba niczego wyszukiwać w kodzie.


Propsy jedynie bo nie wiedziałem że na śmiesznej stronce CDA ląduje stuff
@kulmegil: a czy ja mówię że jest to jakiekolwiek odkrycie? nikt o tym nie pisał nigdy, więc wam to powiedziałem. jak widać wielu mirkom się przydało, więc chyba to nie jest oczywista oczywistość dla każdego jak adblock
można aby pobierać filmy cda trzeba pobrać program nie to znaczy dodatek do przeglądarki firefox i chrome ten dodatek się nazywa wideo Downloader professional linki do tego dodatku www.mozilla.org/dodatek/pobierz/wideo-Downloader-professional www.chrome.google.com/dodatek/pobierz/wideo-donloader-professional