Wpis z mikrobloga

@ethics: Moze i warto napisac cos poza czesc zeby nie wyjsc na osobę która wysyła wiadomosc od tak na #!$%@?, tak jedno zdanie ale nie taki wymyślny motyw. Nie wiem czy korzystasz z badoo albo podobnych portali ale liczby sa przeciwko tobie, nawet pasztety dostaja stosunkowo sporo wiadomosci w porownaniu do mezczyzn wiec stoi sie na przegranej pozycji. To raczej kwestia przypadku czy trafisz na kogos ogarniętego i czy przeczyta
  • Odpowiedz
@butterfly: łoohooo hooo chyba mocno prześwirowane dla mnie, coś jakby za bardzo się starał.

Ja to tam zawsze piszę w nawiązaniu do tego gdzie kogoś spotkałem, ale na internetach to faktycznie trzeba się nakombinować !
  • Odpowiedz
@butterfly: Cały czas wrzucasz screeny jakiś kretyńskich rozmów z tego portalu a jednak cały czas tam z jakiegoś powodu siedzisz. Coś musi być z Tobą nie tak.
  • Odpowiedz
@butterfly: przecież w 10 sekund można ocenić tego kolesia jako mało inteligentnego, nie dość że pisze taki elaborat bez interpunkcji, to jeszcze jakieś głupoty. Jeśli takie coś wystarczy żeby Ci zaimponować to musisz mieć fatalne doświadczenia.
  • Odpowiedz