Wpis z mikrobloga

Jutro Dzień Ojca.

Porównajcie sobie tatusiowie co jest organizowane jutro w przedszkolach, szkołach, a co było zorganizowane na Dzień Matki.

W przedszkolu mojej córki jutro nie dzieje się absolutnie nic. Pytałem, w ościennych przedszkolach to samo.

Na dzień Matki Wielka impra była. W czym jesteśmy gorsi?

#takaprawda #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz w jednym rację, w przedszkolu jako ojciec jestem w mniejszości ale czy to znaczy, że nie powinno się dziecku wpajać miłości i poszanowania dla obojga rodziców?


@xSQr: Oczywiście, że powinno. Ale strzelanie focha "bo nie zrobili dnia ojca w przedszkolu" to dla mnie przegięcie. I zaczyna się wtedy ten festiwal #!$%@? "a matka to nic nie robi hurr durr a więcej profitów zgarnia hurr durr to niesprawiedliwe hurr durr".
  • Odpowiedz
@shiptowreck: Ale to się powoli zmienia, widzę coraz więcej młodych ojców z dziećmi na placach zabaw, na spacerach i zakupach - i to bez tej nieszczęśliwej, oburzonej miny człowieka, którego wykopał z domu z własnym potomkiem wspólny wysiłek całego rodu. Zwykle są to ojcowie wyraźnie ze swojej roli zadowoleni i zajmujący się dzieckiem umiejętnie i z chęcią, nie dziwię się więc, że jest im przykro kiedy ich święto jest ignorowane.
  • Odpowiedz