Wpis z mikrobloga

beka z mojej mamy. szukali ostatnio z tatą starego dziadka do orzechów, bo dobry, bo sprawdzony, bo tak.
wczoraj kupiła nowego, no bo jak to bez dziadka do orzechów w domu. otwiera dziś szufladę. patrzy. a tam stary dziadek do orzechów. i pretensje do mnie, że pewnie schowałam u siebie w pokoju i jak się okazało, że szukali, to odniosłam na miejsce.
tak, mamo. spałam z dziadkiem do orzechów, taki mam f----z. lubię to.

#logikamatek #logikarozowychpaskow i ogólnie #beka

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@berserka: jak ja tego k---a nienawidze :@@@@. cos ginie w domu, gdzie wszyscy wiedza, ze tylko matka tego uzywala i pytanie: nie widzialas ostatnio xyz? -nie mamo, ty tego ostatnio uzywalas. -ale nie moge znalezc, na pewno to gdzies schowalas, a nie pamietasz. -(k---a tylko spokojnie) [...] nie wiem jak ty, ale ja mam totalnie zero beki juz:D
  • Odpowiedz
@berserka: to co dziś moja odwaliła to szczyt, mamy takie pomieszczenie które najpierw miało być łazienką ale zrobiła sie z niej pralnia no i dziś pralka sie zepsuła, a ta na mnie wrzeszczy, że jak ona ma przyjąć fachowca jak wszędzie moje brudne ciuchy leżą. Kit, że tak same suszarki z ubraniami i jej rzeczy też leża to moja wina!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz