Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy Austria na twoje zawołanie bije swoich katolickich ziomków xD Katolicyzm tak bardzo r-------y, a HRE też tak bardzo r-------e xD
Żałuję trochę, bo to spoko ziomeczki były, gdy trzeba było usunąć kebab i wódkę xD Śmiecham, bo Papież płacze, a ja już podbiłem Anatolię, nie potrzebuję krucjat i coruje prowincje za ścianą fortów i k---a jestem Imperatorem poza kontrolą, kolonizatorem zawadiakom, pochodnią wiedzy pośród rosyjskiej ciemnoty xD
Siedzę na swoich trade nodach i k---a jestem w innym świecie, problemy z imperialnymi reformami są tam, a ja jestem tutaj i mam też grubo ponad 160k manpowera, absolutną monarchię i chyba spróbuję zdobyć szlak jedwabny xD
#eu4 #europauniversalis
Olorion - To uczucie gdy Austria na twoje zawołanie bije swoich katolickich ziomków x...

źródło: comment_rM7AxhrWeJHUn0pzaBIp4UBZjuDjHSjn.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistrz_tekkena: Ironman, wiadomo.
@madegg: Co jeszcze fajne, ostatnim królem elektem został Stefan z rodu Piastów i to jego familia zasiada na moim tronie. Swojsko :)
Początkowo odpuściłem ekspansję na zachód (pojedyncze prowincje w Lubece i tak się nie przydają, a póki Austria była cesarzem i moim największym sojusznikiem, póty nie chciałem się ładować w HRE) i skupiłem się na wyeliminowaniu Rusków i Złotej Ordy i feedowałem, jak ich
Olorion - @mistrz_tekkena: Ironman, wiadomo.
@madegg: Co jeszcze fajne, ostatnim kró...

źródło: comment_U7FFmjbl9oDfGwUsxpCl2u4xcwyJ0dZU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Chińskie bajki są raczej bez szans, będą pewnie kilka technologii militarnych w plecy, a nawet w tym momencie moja armia jest tak mocna, że mógłbym wziąć na klatę cały świat ;]
  • Odpowiedz
@Olorion: kurde, ta gra jest taka fajna ale jakoś w ogóle nie mogę się w nią wczuć. Strasznie mnie to frustruje bo widzę w niej potencjał no ale jakoś się nie mogę zmusić do gry. Victoria 2 i CK2 mi jakoś lepiej podchodzą. Nie wiem nadal czy to wina epoki (która jest przecież ciekawa i różnorodna) czy mechaniki gry. Mniej mi podeszły chyba tylko te ich małe gry (Sengoku, March
  • Odpowiedz