Wpis z mikrobloga

OGARio by szymy v0.5.7
#ogario

Zmiany:
- Zasięg podziału - wokół kulki rysowany jest okrąg, który wyznacza jej zasięg po podziale. Okrąg rysowany jest tylko wtedy, gdy masa kulki pozwala na jej podział (>=35). Opcja działa na razie wyłącznie dla naszej kulki. Pomysł Mireczka @Froto
- Ze względu na to, że mamy zapisywanie ustawień to od tej wersji wszystkie funkcje #ogario są domyślnie włączone. Można sobie to zmienić.

Link do skryptu: http://res.cloudinary.com/dmhsj5562/raw/upload/OGARio.user.js

#agario #agar
Pobierz szymy - OGARio by szymy v0.5.7
#ogario

Zmiany:
- Zasięg podziału - wokół kulki r...
źródło: comment_m5Y71Ky3s113Xh23Ygp5ouN1MjPTpQEo.jpg
  • 30
@Froto: Można włączyć jeszcze te okręgi dla kul, które mogą nas zjeść po podziale, ale nie wiem czy nie będzie się to wszystko zlewać. ;)
@Wojtax: a nie jest?
@szymy: niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens grania w agario przy asyście tego addona. Po co się pozbywać wyzwania z gry, która to wyzwanie miała sprawić? Zero satysfakcji. Osoby korzystające z tego addona powinny być banowane, żeby nie psuły zabawy ludziom normalnym. Podkreślam - NORMALNYM.
@Primbledon: Właśnie bardzo dobry. A co do tego, że Ci się nie podoba, że inni grają oszukując, to popatrz na to z innej strony. Wyłącz wszystkie udogodnienia i zagraj w ten sposób. Wiesz jaką satysfakcję będziesz miał wygrywając mimo wszystko?

A nie jest to szczególnie trudne, nawet na klientach telefonowych.
@HulajDuszaToLipa: to jest beznadziejny argument, bo to jest gra, a grając chcę się oderwać od świata.
Nie uda mi się nic zrobić, bo każdy będzie wiedział, że jestem w gorszej od nich sytuacji, wiedzą, że jestem w ich zasięgu, jednym rozszczepieniem jestem w ich żołądku.
Gra jest niegrywalna.
Ej, @szymy, a speedhacka, regenerację i nieśmiertelność też dasz?