Wpis z mikrobloga

#witcher3 #wiedzmin3 #wiedzmak

Jak to jest Mirki? Bo ukończyłem Wiedźmaka i miałem zakończenie, że Ciri zostaje cesarzową, Vesimir kaput, a ja... zostałem sam. Teraz na Youtube patrzę, a to się może skończyć zupełnie inaczej i to na kilka możlwych sposobów... jak to możliwe? Czegoś nie zrobiłem? Jest zakońćzenie, że Ciri zostaje ze mną jako wiedźminka... i znalazłem takie gdzie wszyscy giną... jak to można zrobić? samymi wyborami w konwersacji? Bo zadania wydaje mi się wszystkie zrobiłem jak trzeba :/ No, co prawda kropnąłem Rodowida... bo mnie denerwował, ale poza tym to wszystko cacy.
  • 19
@nadmuchane_jaja: No przeciez o to w tym chodzi :p, duzo decyzji, ktore podejmujesz podczas zadan maja wplyw na to co stanie sie pozniej. Wystarczy, ze zrobisz zadanie na inny sposob i cos Ci sie odblokuje/zablokuje itd.
@nadmuchane_jaja: 3 pozytywne wybory dla ciri (rozwalic labolatorium Avallacha, nie wziac kasy od emhyra, wzaic na grob i rozsmieszyc po kaer mohren - Ciri wiedzminka
3 pozytywne wybory + zabicie radowida i djikstry + zabranie do Emhyra - Ciri cesarzowa
mniej niz 3 pozytywne wybory - Ciri przepada