Wpis z mikrobloga

Tematem dzisiejszego #coolstory będzie #babcia. Normalne babcie słuchają tego radia co ma brzydką twarz i klepią paciorki, moja jest inna.

Wpadłem po pracy na babcinego schabowego, bo gdzie niby mogą być lepsze schabowe. Dziadek zagaja rozmowę:
- Co tam ciekawego robiłeś w weekend?
- A na strzelnicy byłem.
- O! Z czego ciekawego strzelałeś?
No niby z Glocka, ale myślę sobie, że emerytowany od ponad dwóch dekad oficer WP raczej Glocka na oczy nie widział, więc szukam w pamięci klamek na nabój 9mm para, które dziadek mógł mieć w rękach.
- Z dziewiątki para, wiesz: P-08, Vis, Tetetka.
Strzał w stopę też zaliczyłem, bo przecież towarzysz Tokariew przeznaczył swojemu wynalazkowi inny nabój, ale już palnąłem, trudno. Dziadek na to:
-No, z Lugera to strzelałem, z Visa też i z Glocka. Ale Tetetka to chyba czym innym strzela, nie?
Donośny "PLASK" oznajmił babciowego facepalma. Babcia zmierzyła nas obu wzrokiem i zza chmury papierosowego dymu powiedziała:
- Z wami to o czymś gadać. Przecież Tetetka jest na nabój 7,62mm.

Przestaliśmy rozmawiać przy babci na męskie tematy. Szkoda się błaźnić.

#coolstory #truestory #babcia #babciamowijakjest #pozamiatane
  • 8
  • Odpowiedz
Potrzeba siły niedźwiedzia i odwagi ratela żeby naładować i pociągnąć za spust!!1111


@przemyslany_nick: Żeby prowadzić samochód też nie trzeba być niedźwiedziem, a jednak motoryzacja jest uważana za męski temat.

  • Odpowiedz