Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wczoraj zrobić pierwszy liquid mieszając różne smaki. Poleciałem całkowicie randomowo, co mi pod rękę wpadło. Co z tego wyszło? Wynalazłem doskonały przepis na liquid o smaku mydła! Do przyrządzenia takiej mikstury wystarczą 3 aromaty od TPA.

- 3 ml gumy balonowej
- 2 ml jeżyny
- 1 ml brzoskwinki

Słowem - 50 ml płynu do #!$%@?. No chyba, że ktoś liże mydło podczas kąpieli i mu smakuje, to mogę oddać w dobre ręce. Co prawda, długo nie leżał bo raptem od wczoraj, ale chyba aż tak drastycznie się nie zmieni. Polecam 9/11.

#epapieros #epapierosy #mojliquid
Cummykaze - Postanowiłem wczoraj zrobić pierwszy liquid mieszając różne smaki. Poleci...

źródło: comment_FDA83LGI50rdTHcOrT8gLnhvTXp3CceP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Cummykaze: Może się zmienić. Ja jak zrobiłem swoje pierwsze liqiudy to były tak dziwne że zostawiłem w szafie na pol roku. Nabrały teraz całkiem ładneg koloru i po rozrzedzeniu są nawet prawilne. ;)
  • Odpowiedz
@Cummykaze: Ło panie, to jakieś wyjątkowo słabe aromaty. Ja po przesiadce z długopisu na subtanka musiałem zmniejszyć ilość aromatów bo za słodkie! A na dripperze to już w ogóle sam cukier...
No ale prawda jest taka że każdy inaczej odczuwa smak, wiec ocenię jak zakupię bo wydaje mi się że mogą być ciekawe :)
  • Odpowiedz