Wpis z mikrobloga

@balast69: moja skuteczność taśm to moze 10%. Kurde, wróciłem do obstawiania z tydzień temu może. Wpłaciłem troche, testowałem różne rzeczy - zszedłem w okolice 5 ziko na koncie. I tak sie dymam z tym, ciagle te same okolice od kilku dni ;p z tobą wczoraj dobiłem do dychy, a wieczorme z nudów na jakies no-name postawilem i #!$%@? do 5 spowrotem. Teraz wszystko na tenis, prócz tych taśm są 3 single
@Chaczins: tenisowe tasmy to mega loteria.. juz wole dac tasme na gola do przerwy w 7 meczach.. no ja trafiam w tym inplayu, potem cos daje na tenis i lapie w czapke.. i znow odrabiam w inplayu.. a ze gram ciagle jedna stawka to i caly dzien zejdzie a ja nadal w tym samym miejscu.. gdybym gral progresa byloby inaczej.. zastanawialem sie nad tym.. trzeba co pewien czas postawic grubiej i
@Chaczins: a jak juz zaczynaja grac ogorki w inplayu.. i ledwo co jeden mecz sensowny da sie znalezc to ten najczesciej konczy sie 0-0.. o tym tez trzeba pamietac by nie wkrecac sie w mecze po 22 no chyba ze z daleka widac ze wchodzi na 100%