Wpis z mikrobloga

@Bodzion: po pierwsze, jestem marudą, bierz to na uwagę
po drugie, WoD jest #!$%@?, mało contentu, pvp jak zwykle gorsze niż w LoLu, a PvE leży i kwiczy, garnizony zrobiły z tej gry Singla z trybem multi, nie ma co robić, repa wbijana z mobów, no #!$%@? śmiech i wstyd
po trzecie, warto, dalej jest kupa dobrych ludzi, dalej świat jest spójny, draenor nawiązuje do starych bohaterów których znasz z W3
@Bodzion: a, nie odpowiedziałem na pytanie :D obecnie w okolicach 50-52k na EU za 30 dni, więc jak chcesz w miesiąc to #!$%@?ć to na abonament to żal, wystarczy jeden etat w życiu :D Znam takich co robią tak grindując wszystkie raidy caty i licza ale to nie jest gra tylko praca :P
@Bodzion: @bloodcrawler: Zgadzam się, cały ten garnizon to gunwo. Ja tylko i wyłącznie raiduję 2-3 w tyg. W srode wychodzi patch 6.2. Nowy, duży bardzo fajnie zapowiadający się raid, reszta to pewnie jakieś gunwo questy, daily itd. Jak lubisz raidować/progressować to warto nadal grac, ale poza tym to nie ma co w tej grze robić. Co do abonamentu in game, ja loguje na 20min przed raidem, wysle misje i ogarne
@bloodcrawler: @Melt: Dzięki za odpowiedzi. Lubię progresować, a z tego co powiedzieliście to nie zatracili tej części. Z abonamentem tylko się chciałem dowiedzieć, bo stać mnie na prepaidy ;P Czyli bez większego wysiłku przesłaniającego całą grę da się to zrobić. Jeszcze mam pytanie jak z pvp, zmieniło się znacząco od tego z Wotlka? Chcę wrócić właśnie dla tego złotego czasu wowa, do którego wrócili w tym dodatku ;)