Wpis z mikrobloga

No siema.
Jeśli kupię PS3 40gb, to czy będę mógł na niej zagrać w MGS IV? Czy na PS3 trzeba instalować gry, a jeśli tak to czy się zmieści na tym dysku? Jestem zielony jak chodzi o PS, dotychczas tylko x360 i PC, ale niedawno odkryłem mgsa i nie spocznę dopóki nie ogram wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poza tym to warto dopłacić do slima, jeśli mam zamiar ograć czwórkę i puścić konsolę dalej w obieg?
#metalgearsolid #ps3
  • 9
  • Odpowiedz
@Zielony34: z exclusive'ów na ps3 to w sumie interesowałby mnie jeszcze the last of us, ale niedawno obejrzałem walkthrough na YT, więc nie ma takiego parcia skoro znam fabułę. Może faktycznie w coś jeszcze zagram, ale na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi.

@Liquid_Snake: Haczykiem była trojeczka, bo od niej zacząłem, ale jakbym miał wybrać ulubioną cześć, to chyba bym wskazał peace walkera.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Ciężko było znaleźć ludzi do grania na xboxie, 4 lata po premierze właściwie, więc nie mam porobionych większości misji , bo samemu jest ciężko te uziemić te helikoptry, poza tym nużące było trzaskanie w kółko tych samych misji, żeby zdobyć s-rankedów. W piątce na pewno to poprawią, kuźwa, ale się jaram ;D
  • Odpowiedz
@ZydowskiZarzadPowierniczy: na PS3 w zeszłym roku było sporo ludzi, zawsze dało się znaleźć randomów do misji ale większość i tak grałem z Ziomanem, gdybyś miał PS3 to bym szybko zorganizował grupę uderzeniową ;)
Rozwalić je się da, gorzej z przejściem misji bez zabijania, sam nie dasz rady.
  • Odpowiedz