Wpis z mikrobloga

@schreder: Ten sam Tracer u mnie jest w stanie już przez około dwa miesiące dzień w dzień ładować baterię z zera do pełna - pojemnośc baterii w fonie to chyba 3500mah. No ale oczywiście, nie kupił Xiaomi (które jak na chińszczyznę jest strasznie przereklamowane), to jest biedakiem cebulakiem którego nie stać na dobrej jakości sprzęt.
//edit - 2400mha, ale mam jeszcze średnio 1/3 baterii w pb pełnej - przed chwilą sprawdzane
@devPie: Ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, bo bardzo lakonicznie piszesz i trochę bez składu. Jednak jedno udało mi się bezbłędnie odczytać - z niewiedzy pieprzysz strasznie guopoty XD
@Sandman: Bo co, bo nie wychwalam tego Waszego chińskiego Xiaomi, tylko piszę o produkcie tańszym produkowanym na tej samej taśmie i bez hype'u w internecie? Śmieszy mnie takie podejście "jak powerbank to tylko Xiaomi!!!111oneoneone wszystko inne to gówno", nic więcej.
@Unikat: Jakoś ani razu się nie zapalił, pojemność na miarę moich potrzeb też trzyma - jak za 20zł to spodziewałem się czegoś gorszego, tym bardziej że telefon wymieniam za miesiąc, góra dwa na coś, co będzie mi trzymało cały dzień bez ładowania "w locie".