Wpis z mikrobloga

Jestem właścicielem kanału tłumaczącego odcinki "Stop Cham". Wygląda na to, że z przyczyn ode mnie niezależnych będę musiał zakończyć swoją dwuletnią działalność w tłumaczeniu serii. Najprawdopodobniej rosyjscy koledzy wykupili licencję na publikację utworów muzycznych w związku z czym po załadowaniu nowych odcinków blokuje je właściciel praw. Dziękuję, że byliście tyle ze mną. To dzięki wam ale też portalowi Sadistic oraz joemonster moje tłumaczenia nieraz były popularyzowane i gościły na głównej stronie polskiego youtube. Chciałbym jednocześnie poinformować, że na kanale zawsze wrzucę coś ciekawego, więc trzymajcie subskrypcję, bo licho nie śpi. W razie czego mogę wam udostępnić także statystyki filmów z analizy youtube i związane z tym różnego rodzaju ciekawostki. Z mojej strony pozostaje lekki smutek i zapewne nostalgia ale z drugiej strony w końcu będę miał więcej czasu dla siebie, bo te tłumaczenia robiłem głównie z myślą o Was. Do widzenia! Da swedania!

#stopcham #youtube
  • 27
  • Odpowiedz
@domik: Właścicielem praw nie jest Stop Cham lecz dystrybutor, który posiada prawa do ścieżek dźwiękowych użytych w filmie. W zamian za ich wykup mogą sobie je używać w filmie i nie martwić się o blokadę.
@mrOlii: Za dużo zachodu.
  • Odpowiedz
@donjon: Ja się źle wyraziłem we wpisie i chyba to rozumiesz tak że ci od Stop Chamu mnie blokują, a tu chodzi o firmę, która sprzedała Stop Cham utwory, który on je wykupił na licencję. Przez to właśnie puszczają te ścieżki w podkładzie przez dłuższy czas i w związku z czym ja dodając te filmy mam je od razu blokowane przez bota, a samo odwołanie od tego (jedno złożyłem) trwa
  • Odpowiedz
@Lurch: Twój wpis niczego nie udowadnia, a jest wyrazem jedynie bliżej niesprecyzowanej paranoi. Propagandę kremla to masz w konflikcie na Ukrainie, a używanie tego terminu pod każdy aspekt życia Rosjan jedynie go deprecjonuje.
  • Odpowiedz