Wpis z mikrobloga

@Powuyo: Z dobrych domow pozornie, to po pierwsze. Ja wiem jakie takie "dobre domy" wygladaja od srodka. Mama nauczycielka angielskiego, ojciec prezes jakiejs spolki, domek w konstancinie, kazda niedziela w kosciele a za zamknietymi drzwiami nie raz odgrywa sie patologia. Zdrady, wyzwiska, bicie. Wiem cos o tym bo mam killa kolezanek z takich dobrych domow, ktore nawet nie sa zlymi dziewczynami, ale maja niezly metlik w glowie przez dychotomie w rodzinie.
@Mirabelkowa: #!$%@? o tych dobrych domach. Negatywne opinie o tinderze biorą się stąd, że społecznie nieakceptowalne jest to, że kobiety lubią seks. Plus dalej wielu wierzy w istnienie idealnej dziewicy o umiejętnościach Saszy Grey a nikt nie potrafi przyjąć do wiadomości, że te 'umiejętności' nie wezmą się z czytania książek. Tak samo - że jeden czy dwa jednorazowe wysoki to automatycznie znak, że w związku będzie dawać dupy na lewo i
społecznie nieakceptowalne jest to, że kobiety lubią seks


@burarura: Nie chodzi o społeczeństwo nawet tylko o rozbieżność miedzy celem a środkiem który się do jego spełnienia używa. Większość wyzwolonych kobiet lubiąc seks, tak naprawdę szuka czegoś innego niż pustego bzykania. Można lubić alkohol od czasu do czasu na imprezie albo ogólnie czuć się nieszczęśliwym i traktować go jako furtkę do dobrego nastroju i zadowolenia, chociażby na chwilę. Tak samo te rozwiązłe
@jacek1982: zmień fryzurę, idź na siłownię, popraw ubiór, poproś znajomego albo jakichś amatorów z maxmodels o parę fot na profilowe i masz od razu + 4-5 do oceny, do tego miej #!$%@?, jeśli nie ta, to inna. A najlepiej, idzie lato - wyrwij jakąś na mieście czy imprezie ;)

@Mirabelkowa: nie spotkałem wielu takich wybitnie wyzwolonych, były jakieś z depresja i innymi zaburzeniami, co wyszło po fakcie, ale większość to
zmień fryzurę, idź na siłownię, popraw ubiór, poproś znajomego albo jakichś amatorów z maxmodels o parę fot na profilowe i masz od razu + 4-5 do oceny, do tego miej #!$%@?, jeśli nie ta, to inna


@burarura: prawda w 100% :) zmieniłem ostatnio profilowe i zaczęly się sypać połączenia. Podobno najlepsze zestawienie to broda + siłownia