Wpis z mikrobloga

Bardzo chętnie posłucham co jest nie tak z audi.


@jonzi: Z Audi nic nie jest "tak". Audi to IMHO w żadnym wypadku premium, bo próbuje być wszystkim po trochu. Bezkompromisowe to są Mercedes, BMW, Volvo, Jaguar, Lexus - robią dokładnie to, czego się od nich oczekuje specyficzna klientela. Audi to tylko wygodny samochód, to za mało na cenę jaką wołają...
@ttinyowski: Dla mnie generalnie system start&stop mógłby nie istnieć, ale jak już jest to dość sprawdzony patent to czy wszystko nie jest przystosowane? np właśnie akumulator? czy nie jest tak, że są dwa?
@piker: A7 nie jest premium? A8 jest gorsze od S-klasy lub bmw 7? lub czy audi a1 to nie ta sama kategoria co bmw 1 oraz merc a-klasa? Wyjaśnij mi proszę choć po krótce jak Ty to
@ttinyowski: Piszesz bzdury aż się czytać nie chce ... 99% aut wyprodukowanych po 2013 roku ma system ASS a wszystkie wady i problemy, które wymieniłeś są pilnowane przez czujniki i jeśli coś jest nie tak to silnika nie wyłączy. Akumulator jest specjalny gotowy sprostać takiemu ciągłemu odpalaniu tak samo jak rozrusznik. Temperatura silnika, powietrza w środku czy włączony nawiew, odpalona klima skutecznie blokuje gaszenie.
@Vurux:

są pilnowane przez czujniki


A Laguna 2 miała czujniki ciśnienia opon, które wiemy jak działały. Chyba że nie wiemy?

@kebapf:

Nie napisał że Volvo to auta premium. Napisał że to auta bezkompromisowe - a to różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piker: Volvo to żadne premium. To po prostu dobrze zrobione i bezpieczne samochody.

@kebapf: Sprawdź sobie czym się definiuje segment premium. Marki premium są innowacyjne, ale przede wszystkim bezkompromisowo podchodzą do upodobań klientów. W Mercedesie masz przepastny luksus (podobnie zresztą jak w Lexusie), BMW ma świetny, sportowy układ jezdny, zaś Volvo to dizajn i bezpieczeństwo - skandynawski lifestyle. Audi próbuje być wszystkim po trochu - trochę luksus, trochę sport, trochę
@piker: Dla mnie bezkompromisowość Volvo to chociażby robienie v70, które powiedzmy szczerze - słaba konkurencja wizualna dla tej chociażby wielkiej trójcy.

Mam Volvo (tzn Mitsubishi #pdk) więc skrzywienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowe XC90 chyba nie pozostawia złudzeń, że jest premium?


@piker:
Nowy Genesis chyba nie pozostawia złudzeń, że hyundai jest premium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A8 jest gorsze od S-Klasy


Zgadzam się, a seria 7 jest gorsza od A8.

nie zaprosiło do współpracy Audi, tylko Ferrari, Mercedesa i Volvo właśnie.


Czyli z tego wynika, że tylko te 3 marki liczą się
Dla mnie bezkompromisowość Volvo to chociażby robienie v70

@DiegoCosta: Ja uwielbiam V70, to nowe jest dla mnie samochodem idealnym (mam dość specyficzne potrzeby). M.in. dlatego, że wizualnie mocno odstaje od "wielkiej trójcy", która mi się wydaje zbyt przekombinowana, plastikowa. Ascetyczne linie V70 są tutaj zbawieniem. Sąsiad odebrał kilka dni temu z salonu czarne XC70 - ciężko temu dizajnowi coś zarzucić...

Mam Volvo (tzn Mitsubishi #pdk) więc skrzywienie ( ͡°
Premium to dbałość o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. [...] Znowu odwołanie do Apple: właśnie dlatego ktoś chce płacić 5000zł za MacBooka czy 7000zł za iMaca - bo Apple dba o każdy szczegół. Nawet zasilacz nie jest typowym, czarnym klockiem jak w innych laptopach.


@piker:
Nie no jeśli twierdzisz, że Apple jest premium to nie dziwię się Twojemu zdaniu na temat Volvo :D.

Klamka ze skody, nawet jeżeli jest pochromowana, nie jest