Wpis z mikrobloga

A, fakt bo z pw na sgh idziesz. Bez problemu Ci przepiszą matematyczne. SGH jest specyficzny da się ustawić wykładowców i przedmioty po najmniejszej linii oporu, a da się też siedzieć po nocach. btw. czemu ekonomia?
  • Odpowiedz
@krolikbartek: cumplu ja przepisywałem z pw. Przepisałem sobie matematykę kanałem oficjalnym - miałem 4,5 z analizy I i 4 z algebry na pw i dało mi to 4,5 z matmy jako, że więcej w materiale jest analizy. Dodatkowo przepisałem sobie "nieoficjalnie" u prowadzącego algebrę, bo jest limit ilości przepisywanych przedmiotów. Po prostu zagadałem czy nie mógłby mi na koniec wstawić oceny takiej jaką mam w indeksie pw i zgodził się. Jak
  • Odpowiedz
Po prostu zagadałem czy nie mógłby mi na koniec wstawić oceny takiej jaką mam w indeksie pw i zgodził się


@tobib: brzmi świetnie - jeszcze nie jestem pewny czy będę tam szedł, ale jak coś to będę pamiętał żeby napisać
co na PW studiowałeś jeśli można wiedzieć?
  • Odpowiedz
@krolikbartek: z tego co sie kiedys orientowalem moge ci tylko dopowiedziec o jezykach, ze lektoratow z PW na SGH nie przepisza (co raczej nie jest niczym zaskakujacym), w druga strone nie mam pojecia. Znam jednostki, ktore studiuja dwa kierunki (jedna tez z MEiLu) i mowia, ze da rade, znam tez takich, ktorzy musieli odpuszczac albo brac dziekanki (zwlaszcza przy bardziej wymagajacych kierunkach, energetyka raczej sie do nich zalicza). Sam mocno myslalem
  • Odpowiedz
  • 0
@krolikbartek: studiowałem Electrical and computer engineering na elce, ale nie był to trafiony wybór w moim przypadku. Rzuciłem to i poszedłem na MIESI i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 0
@robber: nie do końca pasowały mi przedmioty elektroniczne, wolałbym skupić się bardziej na programowaniu. Pewnie gdybym poszedł na mini to bym skończył tam studia, ale tam z kolei na infę bym się nie dostał. No cóż takie życie - dla mnie MIESI i kierunek ekonometryczny okazał się strzałem w dziesiątkę.
  • Odpowiedz
@tobib: heh, bylem pol roku na MiNI i zwialem stamtad w podskokach, choc jestem bardziej matematyczny niz elektroniczny. Pisalem nawet na wypoku co nieco o tym.
  • Odpowiedz
@niunix: Hmm, w międzyczasie zdążyłem prawie rzucić studia na rzecz UW z uwagi na jeszcze inne zainteresowanie, ale summa summarum zostaję na PW i nie zamierzam obierać drugiego kierunku (przynajmniej póki co) :)
  • Odpowiedz