Wpis z mikrobloga

"Słowo daję, że bardzo chciałbym się mylić, ale obawiam się, że w związku z dzisiejszą wiadomością zaczną się niebawem wściekłe ataki (ze strony Wiadomokogo) na KNP i Pawła Kukiza… Co oczywiście zwiększy poparcie dla Pawła Kukiza."

~Jacek Wilk o zakończeniu rozmów między Korwinem i Kukizem...


#korwin #kukiz
  • 12
@Jakub_Puchatek: Pewnie dostali normalną propozycję, bo a) niema tam nikogo charyzmatycznego, kto mógłby zagrozić pozycji Kukiza i jego (nie)politycznych samorządowców b) niema nikogo kontrowersyjnego.

Ale Wilk mówiący o atakowaniu KNP, kiedy "elyta" jego partii:

- wyzywa od staruszków-pedofilów
- wyzywa od zdrajców i agentów
- nazywa "toksyną"
- oskarża Korwina o wszystko co możliwe
- Wilk mówi, że JKM lewicuje (xD)
- Wilk ciągle w komentarzach atakuje Korwina
- i pewnie
@Dorogon:
Proszę Pana, w przypadku kolejnych oszczerstw będę zmuszony skierować sprawę do sądu. Pan Przemysław Wipler posiada oficjalne konto na portalu, a jakiekolwiek innego konta są usuwanie przez moderację. Zalecam Panu nie rzucanie osądów w stronę osób Panu nie znanych osobiście. Pozdrawiam serdecznie.
@Kapitan_Neuropa: Ta...Po pierwsze, to sądy są komunistyczne i w ogóle lewackie, więc nie mają prawa mnie sądzić. Po drugie, ta twoja administracja to pewnie ze wsi pochodzi, bo w końcu nie byłoby to nic nowego, że ktoś kto odniósł sukces ma wtyki u służb, więc jest mniej wiarygodna od Ciebie.
@Dorogon:
Ma Pan rację, sądy w Polsce są nieudolnie, a rozprawy ciągną się latami. Podam Panu przykład. Wie Pan, że człowieka który sobie legalnie wypije alkohol ciągają po sądach? Wstyd.
Administracja portalu wykop.pl pochodzi z miasta Panie Dorogan, wlaściciel portalu Michał Bialek to człowiek uczciwy i sprawiedliwy, nigdy nie dokonał rzeczy niezgodnych z dekalogiem. Ja ze służb nie pochodzę, tylko cięzką pracą i szukaniem nowych miejsc rozwoju doszedłem do wysokiej pozycji