Wpis z mikrobloga

@CiemnaStronaNiemocy: jest pełno i bedzie pełno przeciez to oczywiste, ja bym chciał zeby tego nie promować w sposob nie właściwy jak np ten filmik gdzie chłopak nagle wpada nielegalnie na dachy i lata, tyle. Ale to nie znaczy zakazać promowania. Tylko robic to rozważnie.
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Ja mam ogromny dystans tylko nie widzę sensu do atakowania osoby niegroźnej społecznie i nie zagrażającej innym, a ty rzuciłeś się do ataku na chłopaka. W takim wymiarze pojecie społecznej odpowiedzialnosci niemal nie istnieje bo ilosc widzów jest znikoma, a pozatym tak jak powiedziałem jeśli kogoś instynkt samozachowawczy nie powtrzyma przed wygibasami na 15 metrach bez doswiadczenia to jego smierc nie bedzie wielka stratą
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Ja absolutnie pomijam kwestie wtargnięcia na własność bo jest bardzo dyskusyjna, z jednej strony może być pozyteczne że osoba "zwiedza" dachy bo moze poinformowac słuzby o zlym stanie dachu albo znalezc ciało lub cokolwiek innego (a zdarzały sie takie przypadki)
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Potwierdzam że na początku mnie troche poniosło ale sam wytknąłeś gosciowi że ma wąski horyzont a sam nie starałes sie zauwazyć motywu uprawiania takich sportów. Co do wtargniec na prywatne dachy to sie z toba zgadzam, ale to nie przynosi strat finansowych tym ludziom. Dopóty dopoki nie niszcza nikomu niczego i uprawiaja ten sport w miare na uboczu tak zeby w razie upadku nie uderzyc kogos swoim cielskiem nie
  • Odpowiedz
@Secezar: Z jednej strony jak widzę takie filmiki, to myślę że ci ludzie są super odważni, a do odważnych świat należy. Myślę też, że robią to co lubią, że to jest coś niezwykłego, nie każdy tak potrafi, ale też się zastanawiam czy życia im nie szkoda.
  • Odpowiedz
Wy wszyscy wyżej - zabijcie się, proszę. Typ robi coś co lubi - wie, że jak się #!$%@? to umrze albo zostanie kaleką. Wy siedzicie o 2 w nocy przed komputerem i bóldupicie a on ma w was #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Secezar: Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy, może już ktoś to napisał, ale obiektyw tutaj robi dobrą robotę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz