Wpis z mikrobloga

@botLigaNauki: Ja nigdzie nie napisałem że jesteś piwnicznikiem to po pierwsze, a wniosek że bałbyś się zrobić sobie krzywdę wycigagam bardzo prosto - otóż krytykujesz ten sport na każdej płaszczyznie i nie probujesz dopatrzyc sie celu w jakim on jest uprawiany. Uważasz że masz otwarty umysł a jak dla mnie jesteś strasznie ograniczony.
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Każdy taki sport jest związany z brakiem "odpowiedzialnosci" bo kazdy bląd moze sie skonczyc zle. W motocrossie robiąc backflip mozesz zostac przygnieciony przez motocykl, podczas driftu nie trudno o zapłon silnika albo dachowanie mozna tak wymieniac w nieskonczonosc.
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Różnimy się poglądowo już na samym starcie bo ja nie zamierzam nikomu niczego zakazywać póki ten ktoś nie stanowi gigantycznego niebezpieczenstwa dla innych, a ty chciałbyś sterować ludzkim życiem i zakazywac róznorakich rzeczy dookoła bo może przypadkiem jakis idiota sobie zrobi krzywdę.
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: no ok, kazdy ma prawo robic co chce, a ja mam prawo wyrazić swoje zdanie. Driftowac nie moze każde dziecko ani robic motocross wejść na dach moze. A potem masz wiecej takich nagrań. Proponuje dorosnąć albo jak nagrywasz to chociaż umieścić odpowiednie info na filmiki
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Ale pełno ludzi którzy osiągają wiek "dorosły" kupują sobie pierwsze samochody i chcą poczuć się jak w NFS mimo tego że na ekranie startowym jest odpowiednie ostrzeżenie. Ludzie bedą robic głupoty bo taka jest nasza natura i jesli ktos nie ma rozwagi to najgorsze ostrzeżenia nic nie dadzą.
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Ale jest pełno sportów i innych dziedziń gdzie podejscie jest bardzo profesjonalne jak choćby wyścigi, trąbią zeby na drogach publicznych jezdzic przepisowo a i tak zdarzaja się durnie ktorzy przekraczaja predkosc 2,3 krotnie zabierajac z tego swiata niestety oprocz siebie kilka osob. Na szlakach gorskich wszedzie trabia zeby nie zbaczac ze szlakow a i tak gopr musi interweniowac by ratowac nierozwaznych ludzi.
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: idiota, głupota = osoba ktora stwarza zagrożenie dla swojego zycia moze byc tak określana nawet jak robi to świadomie. Informacja to juz kwestia nie bycia egoista i pomyślenie i tych głupszych. Zakazać? Gdzie ja to napisałem?
  • Odpowiedz