Wpis z mikrobloga

@M4h00n: nie wiem, wrzuciłem spontanicznie jako zwykły użytkownik portalu ze śmiesznymi obrazkami. chcesz to wrzuć na wykopalisko. mi nie zależy ^^
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: Jaki piękny bul dupska :D
Typowy zgorzkniały Janusz, któremu wszystko przeszkadza.
Jak ktoś puszcza bańki mydlane to też Ci przeszkadza, nie?
Stwarza zagrożenie dla innych.. Ogromne wręcz! Musiałby spaść prosto na kogoś, albo wpaść przez dach. Najlepiej niech wpadnie do takiego Janusza jak Ty i pozbędzie się jednego zamkniętego umysłu. Nie pozdrawiam
@Secezar: Pozdrów znajomka, ludzie z pasją zawsze będą motywować do działania i robienia tego, co
  • Odpowiedz
@darco3: nie jestem samobója hahaha czego jeszcze :?

@botLigaNauki: trenuje parkour 8 lat, setki tysiące wykonanych przeskoków na poziomie ziemi, tutaj przenoszę to tylko na wyższa wysokość a skoki sa łatwiejsze od tych które robię na poziomie 0, jestem mentalnie i fizycznie przygotowany na wszystko co robię.
żaden skok nie jest wykonywany na silę, wszystko jest sprawdzone(miejsce lądowania itp), nie widzę żadnego zagrożenia dla postronnych. + nie ma bata żeby zrobić dla parkour toru do ćwiczeń bo to niweluje idee Parkour.
a bardzo był bym ciekawy jak można nielegalnie wbić
  • Odpowiedz
@czerwix:

Zazdroszczę takich fajnych warunków - jak miałem 13 lat to też coś próbowałem, ale u mnie w mieście nie ma niestety fajnych miejscówek :< Trzymaj się i powodzenia!
  • Odpowiedz
@czerwix: informacje, zeby tego nie robic bez doswiadczenia / nie kopiowac i ze robisz to 8 lat to moglbys zamiescic na przyszlych filmikach i najlepiej na tym, chyba, ze zupelnie masz w dupie mniej swiadome dzieci.
b.....i - @czerwix: informacje, zeby tego nie robic bez doswiadczenia / nie kopiowac ...
  • Odpowiedz
chyba już wszyscy sie nauczyli ze nie powtarza sie wszystkiego z internetów


@czerwix: strasznie bazujesz na lekkomyslnych zalozeniach, gdzies indziej widzialem twoja wypowiedz: "jeszcze nigdy nikomu nic nie zniszczylismy :-F" troche to szczeniackie nie sadzisz? zamiast sie tlumaczyc rob to odpowiedzialnie to nie bedziesz mial tylu krytykow wsrod powaznych ludzi. Odsylam do znaleziska nie wpisu na mirko, gdzie glownie zostales mocno skrytykowany za ta lekko myslnosc.
  • Odpowiedz
@Secezar: O rany, ja to się potrafię na prostej drodze wywrócić, już to widzę jakby mi się noga o coś zahaczyła, albo bym za daleko skoczyła :D Podziwiam i zazdroszczę!
  • Odpowiedz