Wpis z mikrobloga

@minusuj: nieee.. ja też się nie znam i pewnie robię milion błędów i mógłbym sobie o wiele ułatwić pracę (jestem raczej samouk) ;)
  • Odpowiedz
@Vojak: nie ważne, błędy itp ważne to czy jesteś w stanie zrobić to co potrzebujesz, no ja niestety jestem na początkowym etapie ogarniania vegasa, pewnie z czasem przyjdzie ogarnięcia w miarę z ilością obejrzanych tutków wykonanych projektów itp
  • Odpowiedz
@minusuj: o, fajnie. A co chcesz w nim robić? Bo ja się zamykam jedynie w edycji Counter Strike'a więc szału nie robię. Jak coś to zawsze mogę spróbować coś pomóc. ;)
  • Odpowiedz
@Vojak: najprędzej jakieś yotubowe poopy - zmiksowane filmiki z podłożonym dzwiękiem + proste efekty coś w stylu, ew fragmovie albo jakieś filmiki z wota, jak już będę się zabierał to pewnie dam radę sobie wygoglować tutki / potrzebne efekty na forach, podobnie z photoshopem czy robieniem stronek, edycje /cmsów / themplatek na zadowalającym dla siebie poziomie sobie ogarnąłem więc nie powinno być problemu, jakby co będę pytał, a tak btw używasz
minusuj - @Vojak: najprędzej jakieś yotubowe poopy - zmiksowane filmiki z podłożonym ...
  • Odpowiedz
@minusuj: dzwiek edytuje w Vegasie tylko w sensie przycinam, wyciszam, podglasniam itp. Nie bawilem się jeszcze w bardziej zaawansowane. YouTube poopy bardzo popularne są więc możesz mieć sporą oglądalność. ;) Moje ostatnie:
Vojak - @minusuj: dzwiek edytuje w Vegasie tylko w sensie przycinam, wyciszam, podgla...
  • Odpowiedz
@Vojak: fajne, podoba mi się, heh mogłem się wcześniej zainteresować obróbką wideo, bo sam w csa 8 lat przegrałem ;), na oglądalność się nie nastawiam, raczej na zbieranie doświadczeń w vegasie ;D
  • Odpowiedz
@Vojak: jak dla mnie efekty całkiem spoko - podobają mi się, może nie koniecznie pasują ale to nie ma dla mnie znaczenia bo jaram sie sony vegasem w tym wątku ;D
  • Odpowiedz