Wpis z mikrobloga

@zielonek1000: Aneksów prawdopodobnie jest 24. Jaki aneks dostał sam Stonoga tego nikt nie wie. Co więcej wątpię żeby nie sprawdził że w opublikowanych już raportach WSI jest coś takiego jak lista oficerów figurująca jako "aneks 13". Tylko że ten aneks jest jakby to powiedzieć.. wewnątrz tego całego raportu, a inne "aneksy" te tajne to powiększone, poszerzone zagadnienia opisane w samym raporcie.

Możliwe że sam Stonoga tylko "blefuje", a może nie, nikt
@zielonek1000: Wstawił oświadczenie do Bronka aby ten zachował choć trochę honoru i opublikował owy aneks, przed tym jak opublikuje go ktoś inny z jego całą "straszną - pokrótce" zwartością.

Zresztą szukaj na "fb" Stonogi.
@MamutStyle:
to widziałem ale nie widziałem zadnego gestu w stosunku do swoich fanów.
Z jednej strony chłop robi mega marketing wokół siebie na 100 sposobów i co chwila robi wrzutke co on to dla Polski nie zrobi i jakiej dekomunizacji nie dokona po czym wrzuca video "ponoć" dla Komorowskiego choć wiadomo że to video skierowane do prostego luda.
Nie jest to jednak odpowiedz wprost dlaczego sie wycofał z wyjątkiem taniej gatki
Powoli już tracę wiarę w cokolwiek, jestem "stosunkowo" młody, naczytałem się, naoglądałem rożnych materiałów, więc mam już jakieś zdanie na ten temat. To co się dzieje za "kulisami" i tego co nie widzimy to jest 3/4 ważnych decyzji. Obywatele dostają ochłapy które nic nie znaczą, a jeśli wychodzą na jaw jakieś "ostre smaczki", cały rząd wykręca się, a ludzie i tak nic nie rozumieją, albo po prostu nie chcą tego rozumieć. Czy