Wpis z mikrobloga

#kielce
Cześć, słyszeliście lub wiecie czy jest dostępna gdzieś jakaś praca sezonowa / dorywcza u nas? Na internetach póki co się dobić ciężko. A i osobiście lepiej pójść (ja po dwudziestce). Akurat wakacje przyda się jakieś kieszonkowe a pod koniec sierpnia wesele nad morzem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 20
@mikra25: trzeba mieć książeczkę sanepidu, idziesz i po prostu rozkładasz towar, jak jesteś nowy to dostajesz lodówki czyli trochę niesprzyjające warunki, ale jak ktoś nowy przychodzi to awansujesz na normalne działy, platne 6 albo 8 zł za godzine, umowa zlecenie juz lepiej do ccig idź, wykaszanie trway teraz w modzie i płatne koło 13zł/h ale to też warunki takie sobie
@mietko: Dzięki w Tesco robiłem dwa lata temu dziękuję nie skorzystam i wtedy było 5zł. Pewnie jak nic nie znajdę pójdę do CCIG ale wcześniej możesz przybliżyć mi to koszenie trawy jest jakaś firma czy coś czy masz na myśli że sam łazisz po ludziach?
@mosukee: nie mam juz numeru do tego gościa od trawy, normalna firma to jest, dużo ludzi szukają do monterki(szlifierka, palnik, jak umiesz troche spawac też spoko) 15zł/h tyle ze 12 godzin trzeba robić, idę tam prawdopodobnie na wakacje, prawdopodobnie jako najemnik do stoczni troche daleko ale kij z tym