Wpis z mikrobloga

Skoro @melekhov się pochwalił swoją cebulą, to i ja napiszę o okazji na swoje przycebulenie.
Mianowicie przed Bożym Narodzeniem zamówiłem dwa prezenty na necie, jeden za 285 złotych, drugi za 185.
Kurier przyjechał z dostawą, na paczce sobie podliczył, ile mam mu zapłacić.
Wyszło mu 370 złotych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu zajarzyłem, że coś mu się poplątało i nie powiem, kusiło mnie.
To go pytam, czy jest pewien.
Ten znowu patrzy na paczkę i mówi, że tak, 370.
Wtedy powinienem już być #c--------------l, bo się trochę chłop wystawia, no ale nie będę gościowi psuł przedświątecznych dni z powodu głupiej stówy.
Mnie nie ubędzie, on pewnie by odczuł.
Uradowany był i z wdzięczności pozwolił mi otworzyć paczkę w celu sprawdzenia sprawności sprzętu.

Nurtowało mnie tylko po tym tylko jedno pytanie, czy często mu się to zdarza?
Bo taki byk w tak prostym dodawaniu, to w sumie nie rokuje dobrze.
Może lubi dopłacać do pracy?

#cebuladeals #truestory
El_Duderino - Skoro @melekhov się pochwalił swoją cebulą, to i ja napiszę o okazji na...

źródło: comment_j7wVT6mBR2IAD1qZZ9WxB4Z1X6XU23mk.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@El_Duderino: osobiście popieram takie zachowanie (sam tak postąpiłem kilka razy), ale pewnie nie będzie dla ciebie niespodzianką to jak zostaniesz wyzwany od idiotów
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
  • Odpowiedz
@igorf: Ta, w pierwszej wersji był w tekście i kontekście melekhova, ale musiałem usunąć, bo na zdjęciu zostawiłem numer telefonu. Potem już mi się nie chciało pisać od nowa tak samo, więc napisałem po łebkach i wrzuciłem na koniec.
  • Odpowiedz