Wpis z mikrobloga

Czy pole ,,Hobby, zainteresowania" jest tak bardzo konieczne w CV? Przez to moje CV rozjeżdża się bardzo brzydko na dwie strony a nie jest to chyba aż tak istotne(zwłaszcza, że moje zainteresowania szału nie robią).

#praca #pracbaza #cv
  • 5
  • Odpowiedz
@m_bielawski: u mnie na drugą stronę przechodziły tylko zainteresowania i klauzula o danych osobowych więc wyglądało to brzydko. Nie mam tyle doświadczenia zawodowego by zrobić z tego 2-3 strony.
  • Odpowiedz
@Vojak:
Ja to wypieprzyłem ze swojego CV. Zostawiłem tylko troszkę wzmianek w paragrafie podsumowującym na górze.

Dla kontekstu: moje CV i tak ma 3 strony, bo jestem wykwalifikowanym specjalistą. Sam, gdy prowadziłem rekrutacje, przejrzałem już ponad setkę CV-ek i robię swoją pod to, co chciałbym widzieć u innych. Jak się można domyśleć, zainteresowań nie uważam za nic krytycznego. Choć generalnie są OK. Czasem używam ich na rozmowie kwalifikacyjnej do rozluźnienia
  • Odpowiedz
@Vojak: ja mam CV na niecałe dwie strony, choć śmiało mógłbym mieć i na trzy, bo mam trochę upakowane te informacje. jak wysyłam CV i LM w jednym pliku to plik ma 4 stron (2 CV + 2 LM). śmiało możesz zostawić, 2 strony to CV to spoko opcja
  • Odpowiedz