Wpis z mikrobloga

Gorąco polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wydaniem kasy na świecące portrety, czy błyszczące okładki kart by zaczęli szanować pieniądze. Komu chcecie tym zaimponować? Ludziom, z którymi się pojedynkujecie, których nie widzieliście na oczy? Chcecie pokazać że was stać? Nikogo to k---a nie obchodzi. Równie obojętnie gra mi się ze świecącym wojownikiem jak i zwykłym. Osobiście sram na to równo. Miast kupować coś pseudowyjątkowego wolałbym to osiągnąć, np. jakimś trudnym bardzo zadaniem czy czymś zupełnie wyjątkowym ale jaranie się portretem, który każdy 12-letni Mateusz może sobie kupić jest słabe. Szkoda waszych pieniędzy.


Także taka moja rada: weźcie dziewczynę na lody, kupcie sobie nowe wycieraczki do auta albo cokolwiek innego, namacalnego i przydatnego ale nie pompujcie kasy w tak k------o zbędne bajery.

#hearthstone #gorzkiezale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komu chcecie tym zaimponować? Ludziom, z którymi się pojedynkujecie, których nie widzieliście na oczy? Chcecie pokazać że was stać? Nikogo to k---a nie obchodzi.


@bubr32: Twój post stanowi dowód, że jest zupełnie odwrotnie.
Nie rozumiem w ogóle jak można mieć bul d--y co do cudzych wydatków
  • Odpowiedz
@Wolfik1024: Genialny rynek konsumentów mamy teraz w Polsce żeby to zrobić :) Patrzę na Wiedźmina i myślę "no, może model biznesowy dopychania gier bezużytecznym kontentem za hajs się skończył" ale jak widać jeszcze z nim nie jest źle a takie firmy żyją w biznesowym raju. Tak to już jest, że bogacze bogacą się na plebsie.

Dla mnie to i tak paczka fajek xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@bubr32: Co to za lewackie p---------e? XD Chyba wszyscy są w stanie się zgodzić z tym, że skórki są drogie, ale nikt nie powinien mówić na co ma ktoś wydawać pieniądze. Niech ludzie sami zagłosują portfelem. Gra jest oparta na modelu f2p a blizzard nie jest działalnością charytatywną i skądś muszą czerpać zysk, żeby gra się rozwijała jeszcze bardziej. Idź być lewakiem gdzie indziej.

  • Odpowiedz