Wpis z mikrobloga

Help, bo juz mnie #!$%@? strzela. Robię szablon dla klienta, na Allegro. Szablon jest zintegrowany z shopperem. No i klient chce by w galerii obrazki wyświetlały się po 2 w rzędzie. Dałem max-width="500" dla tagów img. Wrapper galerii ma 1100px. Po uwzględnieniu marginesów zostaje mi jeszcze 20px zapasu. Wszystko działa ok do momentu gdy obrazki są mniejsze. Mam wtedy np. 3-4 w rzędzie. Jezeli obrazek jest szerszy niż 500px spycha on resztę do następnego rzędu. A więc mam pytanie. Czy można zrobić tak by zawsze były 2 obrazki w rzędzie i aby obrazki się skalowały? Np. wstawiam obrazek 200x200 i on tak sie wyskakuje. No i nie mogę używać javascript.
#webdev
  • 11
@Zeroize: tylko wrap mam jeden, jako główny kontener dla obrazków. Obrazki są generowane przez shoppera czyli zmienia sie ilość tagów img a nie .wrap Myślisz, że to też zadziała?
@TeflonDon: Nie mam pojęcia, ale jak się generuje przez shopera, to musisz wrap dać na 100% jak wyżej kolega doradził i dać szerokość obrazków na 50%. Jeśli chcesz dać pomiędzy nimi marginesy, to warto też ustawić szeroosć obrazka na 48%~49% i pomanipulować wartościami margin-left:auto; margin-right:auto;.