Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuje butów oksfordów. Niestety budżet mocno ograniczony: 400 zł, bo troche cebulionów już na garnitur poszło. Królewski herb niestety dysponuje obecnie aż jednym rozmiarem butów, więc odpada. Ktoś coś?
#modameska
  • 17
@mirexpol: Zapytaj KH kiedy odnowienie rozmiarówki - możliwe że niedługo. W tej cenie ciężko będzie dorwać coś lepszego. Sprawdź może Gordon&Bros na Zalando - z 4 dychami rabatu za newsletter może się zmieścisz albo bardzo nieznacznie przekroczysz. Niestety miewają tam seconds więc warto obejrzeć dokładnie z każdej strony.
@mirexpol: To sprawdź czy na Zalando mają oxfordy G&B, a jak tak to po ile. Za 460 masz coś takiego, ale nie znam producenta. Za to ponoć szyte GYW, to dobrze świadczy. Jest opcja taka, ale nie sądzę żeby to było coś dobrego czy wygodnego (doświadczeń z nimi brak). To pewnie też szału nie zrobi.
@jasiek196: Sam wczoraj zamówiłem oxfordy G&B (dobra, full brogue, ale nadal oxford) :P
@jasiek196: no chyba będę się musiał wybrać. Chociaż na myśl o tym sklepie to już mi się odechciewa... :D
@Xune: Dzięki za linki. Te pierwsze w miarę ok, dosyć podobne do KH, ale wydają mi się jakieś bardziej spłaszczone/wydłużone (?).
Tylko z takim budżetem też nie bardzo jest co wybrzydzać
@jasiek196: Ja zacząłem z niższej półki, ale już szyte ramowo. W końcu pewnie przyjdzie czas na Crownhille albo Berwicki, chociaż Yanko kusi, oj kusi :<
@mirexpol: Na ichniej stronie. Ale obczaj czy nadal są przeceny spore w Vistuli, a jeśli tak to czy są jeszcze Twoje rozmiary. Łatwo zamówić przez neta, łatwo zwrócić jak nie będzie pasowało. Jak znajdziesz napisane "two-ply" to dobrze. Pamiętaj też że skrócenie rękawa w koszuli czy lekkie dopasowanie to nie jest super trudna przeróbka krawiecka.