Wpis z mikrobloga

@dziki: No współczuję. Pytam jednak dlaczego się na to zgodziliście? Co to w ogóle za standardy kodowania? Jakim prawem narzucają Wam taki wymóg?
Dochodzi zapewne do absurdów jak na przykład łączenie języków.
derStadt.toString()
chyba, że...
derStadt.umShnur() czy jakoś tak hehe.
  • Odpowiedz
@pnowak452: Oczywiście że tak :D
@Everbros: Klient z takim budżetem oferujący kontrakt na 20 lat z góry może sobie narzucać standardy. A łączenie języków - tak. Jest tego sporo. I nie derStadt.umSchnur() tylko raczej klasy typu WurstHelper, SchnitzelHelper itp.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: u mnie zapewne całe wakacje to będzie jedno deja vu, czy inny dzień świstaka.

Swoją drogą jak wklepujesz linka do youtube, że masz już gotowy player? Próbowałem już różnymi metodami jak [ media ] [ /media ] (bez spacji) czy inne gotowe przyciski ale jakoś "nie pyka".
  • Odpowiedz
@Migfirefox: tyle obrazków (nawet na androidofonie) się dodawało klikając bezmyślnie "wybierz plik", a nawet nie zwracałem uwagi na linka. Skisłem z siebie.

Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Everbros: Powiem tak, za nawyki nabyte w tym projekcie mogę szczerze temu projektu podziękować. Jedynym problemem będą nawyki językowe - jak rozmawiam z nie-niemieckojęzycznymi znajomymi po fachu to ciągle walę Datenbereinigungami, Auslieferungami, Datenbestandami itp. - a oni się na mnie dziwnie patrzą.
  • Odpowiedz