Wpis z mikrobloga

Mireczki, #wiedzmin3 jakieś porady jak w to grać dla anty-miłośnika wszelkiego zlepiania różnych olejków i analizowania 30 godzin jakie składniki połączyć by zyskać Miecz Gronostaju o właściwościach srania tęczą? Chciałbym przejść historię co jakiś czas zmieniając pancerz i wyposażenie na lepsze, da się? Bo jestem na misji z Porońcem i to co się w niej dzieje już moją postać przersta...
  • 24
@pneumokok: moją postać też przerosło, zacząłem inwestować punkty umiejętności, nakładać oleje i korzystać z eliksirów. a teraz jestem w jeszcze większej dupie gdy po 3 jaskółkach zjechałem przeciwnikowi 1/3 zdrowia, a ten się nagle regeneruje na fulla... tyś jeszcze nic nie widzioł, nic rzech nie groł.
@pneumokok: Pewnie masz kłopot z upiorami. Jak się pojawią to cały czas rób uniki i używaj tarczy Quen. Co do wyposażenia to spokojnie będziesz co jakiś czas znajdywał lepszy sprzęt. Nie musisz nic tworzyć (chyba, że chciałbyś mieć rynsztunek którejś ze szkół, to musisz wtedy je stworzyć u rzemieślnika odpowiedniego).
@pneumokok: poza tym jak nie chcesz się cackać z eliksirami czy olejami, to popatrz w bestiariuszu na jakie znaki lub broń podatni są przeciwnicy. Wtedy możesz sobie wiele spraw ułatwić. Poza tym jeszcze masz do kupienia specjalny eliksir, który resetuje punkty umiejętności, w razie gdybyś się pomylił
@Asterling: strasznie prosta była jedynka, gdy ulepszałeś grupowy i połowa przeciwników powalona. to te chwile gdy lepiej było walczyć z 3 przeciwnikami niż z 1 (może za wyjątkiem skolopendromorfów). a tu w 3 mam wrażenie, że walenie mieczem i robienie uników jest dużo bardziej taktyczne i wymaga wyczucia chwili, wczucia sie w rytm walki, obserwacji przeciwnika.

a w ogóle muszę obczaić jak naprawiać miecze (z pancerzem nie mam problemu) i co